Зовнішня обшивка балкона

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Балкон, як виносна конструкція, кожен день піддається впливу зовнішніх факторів, опадів, зміні кліматичних умов, перепадів температур і т.д. Тому зовнішня обшивка балкону вкрай важлива для захисту цього приміщення від всіх перерахованих вище обставин.

Крім цього, зовнішня обробка прикрашає балкон з естетичної точки зору, надає йому завершеного вигляду, а в разі вибору кольорового оздоблювального матеріалу дозволяє виділитися серед інших балконів.

Види зовнішньої обшивки

Існує кілька основних видів матеріалів для обшивки балкона з зовнішньої сторони. Ось їх характеристики:
1. Пластикова вагонка. Один з найбільш доступних за ціною варіантів. Володіє вологостійкістю, хорошою опірністю до температурних перепадів і вигоряння на сонці, дуже проста в догляді і монтажі. Але так як цей матеріал характеризується деякою неміцністю, його найкраще використовувати на балконах від другого поверху і вище. Тому що в балкон на першому поверсі, особливо якщо він розташований на жвавій трасі / вулиці, можуть потрапляти камені, сміття, або випадковий перехожий зачепити обшивку, що буде зумовлює появу тріщин, сколів або вм’ятин.
2. Зовнішня обшивка на балкон сайдингом є прекрасним варіантом, в першу чергу за естетичними показниками. Така обшивка додає балкону солідний вишуканий вигляд. Це дуже практичний вид обробки, стійкий до перепадів клімату і зовнішнім факторам. Випускається в різних колірних варіаціях, що дозволить зробити балкон зовні будь-якого кольору на вибір замовника.
3. Профнастил в якості матеріалу для зовнішньої обшивки являє собою оцинкований залізний лист. Він володіє великим ступенем зносостійкості і характеризується довгим терміном експлуатації. Профанстіл коштує дорожче, ніж сайдинг або вагонка, але вартість повністю обґрунтована його плюсами – міцністю і довговічністю. Цей матеріал цілком можна застосовувати на балконах першого поверху.

Який би матеріал для обшивки зовнішньої балкона ви не вибрали, завжди пам’ятайте, що починати треба з підготовчих робіт. В першу чергу переконайтеся, що парапет і плита знаходяться в безпечному стані, на них немає тріщин, сколів, виїмок і т.д. При необхідності спочатку проведіть додаткові роботи по усуненню недоліків.
Компанія «Балко» повністю підготує ваш балкон до подальшої обробки і проведе роботи по зовнішній обшивці швидко і якісно. Зв’яжіться з нами по телефону