Застекління лоджії

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

При покупці або будівництві квартири додатковим плюсом буде наявність лоджії – особливого різновиду балкона. Найчастіше лоджія за розміром більше, ніж стандартний балкон. Плюс їй властива велика ступінь теплоізоляції через її розташування щодо будівлі. Скління лоджії допомагає підвищити корисність цього приміщення, зробити з нього повноцінну міні-кімнату, яку можна використовувати в будь-який час року. Завдяки склінню лоджії ви отримаєте:
1. Захист від кліматичних впливів.
2. Захист від зовнішніх чинників: опадів у вигляді снігу, дощу, сміття, слідів пташиної життєдіяльності.
3. плюсовій температурі протягом усього року.
4. Можливість використовувати її як кімнату, комору і т.п.

У чому різниця між лоджією і балконом

Для того, щоб правильно вибрати вид засклення, треба визначити, балкон у вашій квартирі або лоджія. Скління для них відрізняється за ціною і методу.

Обидва представляють собою додатковий майданчик, прикріплену до зовнішньої стіни будинку. Але між ними є істотна різниця – це спосіб кріплення до будівлі і форма.

Балкон є виносної майданчиком, умурованої в будівлю, з трьома відкритими сторонами. Для безпеки огороджується окремими стінами з боків і спереду, або перилами. Буває різних форм:
• Г-подібний;
• півколом;
• у формі літери П;
• у вигляді прямокутника;

Лоджія же виглядає як майданчик, втоплена в будівлю, з боків закрита стінами і відкрита з одного зовнішнього боку. За рахунок розташування між стінами форма у неї прямокутна, без вигинів.

Для балкона і лоджії скління розрізняється за ціною. Вартість для лоджії в більшості випадків дешевше, ніж для балкона, так як для неї треба встановити тільки одну раму зі склопакетами. Тим часом як балкони склять з трьох сторін з’єднаними між собою конструкціями.
Як відбувається скління
Скління лоджії в Києві найкраще проводити по «теплому» методу, так як регіон розташований в зоні з різкими перепадами клімату і зниженою температурою протягом декількох місяців. При такому методі встановлюються надійні багатокамерні склопакети з функцією підвищеної теплоізоляції. За рахунок того, що ніша втоплена в будинок і має додаткову опору у вигляді стін будинку і статі, її борту без проблем здатні витримувати навантаження від складних віконних конструкцій. Скління таким методом дозволяє підтримувати околокомнатную температуру в лоджії навіть взимку.

Компанія «Балко» працює як з «теплим», так і з іншими методами скління лоджії, ціна при цьому розраховується після детального обговорення з нашим фахівцем. Для замовлення телефонуйте