Застекління котеджів

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Застекління котеджів і заміських будинків є обов’язковою частиною будівельних робіт. Без нього будинок не придатний до повноцінного життя, адже вікна дозволяють проникати всередину світу, але при цьому захищають від негоди, опадів, вуличного шуму, низької температури. Тому до етапу скління треба підійти з усією відповідальністю.

Види вікон для застекління

Кожен власник будинку при виборі вікон орієнтується, перш за все, на свій смак і бюджет. На сьогоднішній день можна вибирати віконні профілі з різних матеріалів, з фурнітурою різних виробників, і не обмежуватися тільки стандартними прямокутними формами. Скління котеджів може бути:

Вікнами з металопластику. Каркас із пластику піддається металевого армування, за рахунок чого відбувається посилення конструкції. Такий варіант засклення прекрасно підійде для зон з різкими кліматичними перепадами, сильними вітрами і потужними опадами.
Вікнами з профілем з алюмінію. Це полегшена конструкція, її теплоізоляційні властивості нижче, ніж у пластикових і металопластикових профілів. Але і вартість її вище орієнтовно на 100-150% від скління металопластику. Тому такі вікна вибирають найчастіше для великих за розміром площ – наприклад, встановлюють на терасу скління алюмінієвим профілем.
Вікнами нестандартних видів. В котеджі, на відміну від багатоповерхового будинку стандартної архітектурної забудови, можна передбачити наявність небанальних віконних отворів. Вікна можна зробити трикутними, круглими, трапецієподібними. Наприклад, дуже популярно на веранду скління у вигляді арочних вікон – вони надають витонченість житла і при цьому пропускають багато світла. Любителі незвичайного взагалі можуть замовити вітражні арочні скла і милуватися грою кольору всередині будинку.

Але просто вибрати вікно в котедж недостатньо, не менше уваги треба приділити питанню міцності вікон і, як наслідок, безпеки житла в цілому. Варто подбати, по-перше, про зовнішню безпеки, спрямованої проти несанкціонованого проникнення зовні через вікно. По-друге, не менш важлива безпека всередині – щоб маленькі діти не могли вільно розкрити вікно і випадково травмувати себе.

На рівень безпеки впливає якість використовуваної фурнітури плюс міцність самого скла. Найкраще вибирати вікна, де встановлена ​​спеціальна фурнітура з посиленою противовзломной функцією і спеціальним захистом від дітей. Особливо важливо встановити спеціальну фурнітуру на вікно на дачі: адже цей будинок використовується тільки сезонно, а взимку в ньому немає мешканців і в нього легко проникнути зловмисникам.

Компанія «Балко» встановить для вас надійні і якісні вікна за найкращими цінами! Телефонуйте нам по телефону.