Застекління балкона

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Балкони або лоджії в квартирах і будинках давно вважаються частиною житлового приміщення і використовуються як додаткові кімнати, або простір для відпочинку, для збереження різних речей. Для такого використання на балконі повинна бути комфортна температура, сухість і можливість знаходиться там певний час. Встановити на балкон засклення, ціна якого мінімальна стане кращим варіантом для створення зазначених умов.

У чому різниця між лоджією і балконом

Лоджія від балкона відрізняється щодо розташування в будівлі. Балкон завжди цілком виступає на вулицю і являє собою відкриту, прикріплену до стіни плиту, обгороджену окремо від будівлі з трьох сторін. Лоджія ж завжди вбудована в будівлю і обгороджена по боках його стінами. Тобто відкритої у неї залишається лише одна сторона. За рахунок встроенности лоджія буває тільки прямокутної форми, тоді як форми балкона варіюються від прямокутних до Г-образних, напівкруглих і т.д., про засклення балконів і лоджій Київ – ми знаємо все.

Саме за рахунок більшого обсягу площі, яку необхідно засклити, і нетипових форм балкон засклити складніше і дорожче, ніж лоджію. Але скління створить для вас великі переваги:
• на балконі буде зберігатися плюсова температура навіть в зимовий час;
• у вас з’явиться додаткове закритий простір, яке можна використовувати для різних цілей;
• на балкон не будуть потрапляти сміття, опади, пташиний послід;
• нормалізується мікроклімат в квартирі за рахунок того, що балкон буде виступати в якості додаткової повітряного прошарку між кімнатою і вулицею.
Види скління балкона
Скління проводять двома основними способами:
1. «Тепле» скління балкона. Його застосовують в тому випадку, коли балкон хочуть перетворити на справжній житловий простір, яким можна користуватися в холодну пору року в тому числі. Характеризується встановленням пластикових багатокамерних склопакетів, які забезпечують високу тепло- і шумоізоляцію. Однак в цьому методі є свій нюанс – через складної конструкції вікна мають значну вагу, який витримає не кожен балкон. Тому головною вимогою до «теплого» методом є стійкий міцний парапет або наявність додаткової опори для плити-підстави. У старих будинках або в будинках з полегшеною конструкцією балкона такий тип скління не застосовується через ризик обвалення балкона.
2. «Холодне» скління балкона використовується в будь-яких приміщеннях, в будівлях з будь-якими архітектурними особливостями. Його відрізняє застосування більш легкого склопакета в профілю. Легкий профіль не створює значного навантаження на стінки, захищає від опадів і негоди, але і в той же час практично не володіє теплоізоляційними властивостями.

Вибір способу скління балкона в Києві залежить від того, в якому будинку ви проживаєте, чи встановлений у вас балкон або лоджія, який вони форми. Наша компанія виробляє розрахунок і повне скління балкона. Ціна встановлюється в кожному випадку індивідуально. Щоб проконсультуватися з фахівцем і замовити скління балкона, телефонуйте