Як вибрати вікна ціноутворення

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Питання ціноутворення на пластикові вікна.

Той факт, що ПВХ системи мають цілу низку безсумнівних переваг зараз не викликає сумнівів практично ні у кого. Єдине питання, яке виникає у більшості людей, які хотіли б встановити у себе вдома пластикові вікна – ціни, точніше, питання ціноутворення.

Основні критерії:

  • Розмір і конфігурація вікна;
    Вартість використовуваної фурнітури;
    Вартість склопакета;
    Монтаж систем.
    Розмір і конфігурація ПВХ профілів.

Вплив розміру ПВХ вікон на їх вартість більш-менш зрозуміло. Чим більше розмір конструкції, тим більша кількість сировини необхідно для їх виготовлення. В результаті цілком закономірно підвищується і ціна пластикових вікон.
Конфігурація надає не менший вплив, так як від неї залежить складність виготовлення віконної конструкції. Пластикові вікна нестандартної форми, наприклад, арочні, стрілчасті, круглі, мають, як правило, високу вартість.
Вартість фурнітури ПВХ систем.

Фурнітура пластикових систем представлена ​​на ринку дуже широко. Серед величезного асортименту є як недорогі види, так і дорогі моделі від провідних виробників. Чим вище ціна фурнітури, тим вищою буде остаточна вартість вікна.

Вартість склопакетів пластикових вікон.

Склопакет – це окрема стаття в ціноутворенні на пластикові вікна. Саме через скло здійснюються основні втрати тепла, тому до вибору склопакетів необхідно ставитися дуже відповідально. Традиційним варіантом для середньої смуги Росії є подвійні склопакети, в яких між стеклами знаходиться повітря або інертний газ. Більш дорогий, але і більш ефективний у використанні варіант – склопакети з енергоефективними стеклами. Такі скла мають нізкоеміссионноє покриття, завдяки якому забезпечується високий рівень теплоізоляції.
Якісні пластикові профільні системи від провідних виробників представлені в різних цінових категоріях. Серед продукції, наявної на ринку, можна знайти як моделі з доступною вартістю, так і дорогі вікна, що відрізняються більш широким функціоналом і використанням сучасних технологій у виготовленні.
Подібна тенденція, що склалася на ринку ПВХ конструкцій, дозволяє практично будь-якому споживачеві підібрати доступний варіант.