Вікна з нестандартними формами

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Металопластикові конструкції з’явилися на ринку не так давно, але користуються великою популярністю. Їх особливість в тому, що в звичайний пластиковий профіль додатково вбудовується металевий каркас, завдяки чому відбувається армування пластика і посилення профілю. В результаті вікна виходять більш надійними, з поліпшеними характеристиками, в тому числі в плані забезпечення мікроклімату і звукоізоляції.

Але, крім цих плюсів, вікна з металопластику мають ще одна вагома перевага. Їх можна виготовити будь-якої форми, навіть нестандартної. Робиться це за допомогою згинання профілю і надання йому потрібного вигляду.

Чому обирають пластикові вікна нестандартної форми

Найчастіша причина для установки вікна зі складною формою – це бажання власника оформити приміщення по індивідуальних переваг. Це означає, що для будинку або квартири розробляється особливий дизайн. Причому не тільки для обстановки всередині, але і для зовнішніх елементів, в тому числі і вікон.

Однак буває і так, що при в’їзді в щойно збудовану квартиру власник замовляє установку вікон і виявляє, що звичайні моделі не підходять за розмірами. Тоді йому нічого не залишається, як замовляти вікна нестандартної форми.

Види вікон складної форми

Самі часто виготовляються нестандартні віконні форми виглядають наступним чином:
1. Трикутні. Надають інтер’єру гостроти, сміливості, динамічності. Іноді їх використовують при оформленні приміщень в сучасному стилі, на зразок хай-тек.
2. Круглі. Підійдуть практично до будь-якого архітектурного стилю, в тому числі і класичного. Однак при відомій частки фантазії з круглим вікном можна створити футуристичний або морський дизайн.
3. У вигляді арки. Одна з найбільш вишуканих різновидів вікон. Надають інтер’єру витонченість, використовуються при оформленні в стилі Ренесансу.
4. Вікно-трапеція. За рахунок геометричної форми відмінно вписується і в класичний інтер’єр, і в ретро, ​​і в сучасний мінімалістичний.

Якщо вам не підходить жодна з перерахованих форм – не проблема. За вашим бажанням ми виготовимо вікно будь-якого розміру і форми!

Вартість виготовлення розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку. Також варто пам’ятати, що термін виготовлення збільшується в порівнянні з виготовлення вікон звичайної форми.

Замовляйте пластикові вікна нестандартної форми, просто зателефонувавши за номером