Відгуки

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Якщо ви вирішили встановити в квартиру або будинок пластикові вікна, то відгуки про роботу різних фірм по установці можуть бути корисні для вас. Але, на жаль, не завжди і не на будь-яку організацію можна знайти відгуки у вільному доступі. Те ж саме стосується і оповідань реальних людей про різні виробниках віконних марок і профілів. Іноді люди діляться враженнями про якість в житті і тому, що відбувається з вікном під час тривалої експлуатації. Але деякі люди не визнають відгуки в принципі. Чому так відбувається?

Навіщо потрібні відгуки

Багато людей задаються питанням – навіщо взагалі залишати відгуки на продукцію або послуги? Частина з них вважають це марною тратою свого часу, і тому нічого не пишуть. Хтось вважає все відгуки фальшивими, написаними на замовлення і не заслуговують довіри в принципі.

Але є категорія людей, які, навпаки, отримують багато корисного для себе з відгуків, тому люблять їх читати перед покупкою. Наприклад, відгуки на пластикові вікна Рехау допоможуть визначитися з тим, чи підходить вам профіль цієї марки за ціною і якістю, чи влаштовує вас гарантія, політика фірма по відношенню до покупців і т.д. Теж стосується і рішення щодо інших віконних брендів. Читання і написання відгуків є корисним з таких причин:
1. Покупці таким чином можуть донести до продавців всі нюанси стосовно товару / послуги. Це може бути похвала на адресу компанії, якості продукції, манери обслуговування і т.д. Але можуть бути і претензії щодо всього перерахованого. При виникненні спірних ситуацій іноді навіть не треба скаржитися офіційно. Досить залишити негативний відгук, і адекватний продавець сам поспішає розібратися в ситуації і виправити її.
2. Відгуки в інтернет-магазинах і на сайтах з продажу послуг допомагають збільшенню конверсію в зв’язці «відвідувач-покупець». Якщо у продавця дійсно якісний товар і обслуговування, то йому будуть залишати позитивні відгуки. Читаючи багато таких відгуків, відвідувачі сайту з потенційних покупців будуть ставати реальними, тому що їх переконали в тому, що товар тут хороший.
3. Продавець покращує свою роботу на основі отриманих відгуків. Залишаючи відгук, ви приносите користь не тільки іншим відвідувачам, але і продавцеві – адже завдяки їм він бачить, до чого йому треба прагнути і в якій сфері призвести поліпшення. У підсумку це йде на користь обом сторонам.

Так що відгуки на металопластикові вікна в Києві допоможуть людям з цього міста визначитися, в якій компанії краще купувати ту чи іншу марку, де краще обслуговування, а де краще ціни. Залишайте відгуки на сайті компанії «Балко»!

 

Белов Иван
♥♥♥♥♥
24.09.2019
Изготовленный оконный балкон-дверной блок с ламинацией выглядит добротно и достойно. Это 3-й заказ и качество окон отличное, как и всей команды фирмы “Балко”.

Рекомендую всем. Надежно, основательно, добротно.

 

Хохлова Ирина
♥♥♥♥♥
21.09.2019
Прекрасно сделанная работа, умелые ребята, монтажем довольны, все сделанно вовремя, быстро, грамотно. Рекомендую. Отдельное спасибо монтажнику, приятно с ним работать. Всем советую обращатся в “Балко, отличная работа всего коллектива. Большое спасибо, будем обращаться еще.
Мостовая Татьяна
♥♥♥♥♥
18.09.2019
Я, заказчик – Мостовая Т. очень довольна работой Вашей компании “Балко”. Качество поставленных изделий не вызывает нареканий. Работа выполненна в установленные сроки, аккуратно и качественно. Все Ваши менеджеры очень внимательны и вежливы. Особая благодарность. Огромное ей спасибо за чуткость и внимание. Очень благодарна монтажникам за их трудолюбие и профессионализм и качественную работу.
Максименко Александр
♥♥♥♥♥
14.09.2019
Огромное спасибо монтажной бригаде “Балко” за хороший монтаж лоджии. Нам очень понравилась работа ребят, культурные и добросовестные. Просим поощрить работу монтажников денежной премией. Компанией “Балко” остались довольны. Заказ выполнили вовремя.
Светлана Николенко
♥♥♥♥♥
09.09.2019
Отличная работа коллектива изготовителей окон, менеджеров (всегда были на связи), замерщика, водителя, экспедитора. Особо хочу отметить профессиональную работу монтажной бригады по становке окна в кухню. Добросовестно, качественно все сделали.

 

Ленчик Козлова
♥♥♥♥♥
01.09.2019
Долго выбирали фирму, где заказать окна. Остановили свой выбор на данной фирме и не прогадали. Ребята молодцы всё сделали очень качественно и быстро. Окна установили без проблем, нигде не сифонит. Дома теперь тепло и уютно. Спасибо большое. Буду рекомендовать знакомым. Побольше бы таких специалистов.
Максим Сухопаров
♥♥♥♥♥
21.08.2019
Надійний виробник металопластикових констоукцій, дуже ввічливі дівчата гарно організують весь процес і Ви залишитися задоволені результатом. Не виходячи с дому заміна вікон або балконів пройде непомітно для замовника. Надійні замірники та монтажники з багаторічним досвідом у сфері вікон. Навіть є післягарантійне обслуговування.
Працюють навіть у вихідні дні. Взаємодія з клієнтом на високому рівні!
Носов Алексей
♥♥♥♥♥
14.08.2019
Поставили очень хорошие окна в новую квартиру. После звонка замерщик приехал очень оперативно, всё посчитал, посоветовал с выбором профиля, стеклопакетов. Выбрали самый лучший вариант. Сделали за несколько дней – быстро. И сразу установили, при чём бригада была опытная, во время работы не было ни одного лишнего движения. Окна закроешь – исчезает городской шум, тишина в квартире полная. По цене – вообще прекрасно, отличные окна за умеренные деньги. Рекомендовал сестре тоже обращаться в эту фирму.
Наталья Соломко
♥♥♥♥♥
02.08.2019
В новой квартире делали капитальный ремонт, заодно взялись утеплять и застеклять балкон. “Балко” посоветовали коллеги на работе, пообщавшись с приятным и приветливым администратором, который терпеливо ответил на все наши миллион вопросов, решили остановить свой выбор на них. Результатом работы довольны на все сто, сроки соблюдены, работа выполнена качественно. Спасибо за такое добросовестное отношение к клиентам.
Виктор Морозов
♥♥♥♥♥
29.07.2019
Давно мечтали сделать внутреннюю обшивку балкона, но не знали к кому можно обратится за помощью. Немного поискав по интернету мы нашли компанию “Балко” созвонились с менеджером, всё объяснил как нужно, сказал сколько примерно это будет стоить. Рабочие приехали со всеми необходимыми материалами на следующий день и сразу и сразу же приступили за работу. На работу у них ушло 2 дня, всё сделали красиво и качественно. Единственный недостаток это много мусора, который нужно было убрать после рабочих.