Утеплення балкона

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Багато власників при покупці або будівництві нового житла відразу ж виробляють утеплення балкона в Києві. Роблять вони це для того, щоб перетворити балкон або лоджію в ще одну кімнату. У ній буде така ж температура, як в інших приміщення, і там можна буде комфортно проводити час і влітку, і взимку.

А так як висновок опалення та обладнання теплої підлоги на балконах заборонені законодавчо, то утеплення, та ще установка хороших склопакетів, залишаються єдиними способами зробити з балкона повноцінне приміщення.

Види утеплення балкона

Існує два основних способи, причому цілком можливо робити утеплення балкона своїми руками:
• зовнішнє, коли балкон або лоджія обшиваються теплоізолятамі зовні. За рахунок підвищеної складності роботи цей вид буде дорожче за ціною, але зате цілком збереже корисну площу;
• утеплення балкона зсередини. Зрозуміло, що проводити роботи всередині набагато простіше і бюджетні, ніж зовні, але є нюанс. Якщо балкон малий за розміром, то додатковий шар утеплювачів може скоротити обсяг корисної площі. Тому при внутрішньому утепленні балкона треба обов’язково вибирати компактні матеріали.
Як відбувається утеплення
Покрокове утеплення балкона виглядає наступним чином:
1. Лоджія або балкон звільняються від усіх речей, сміття, готуються до роботи. При необхідності демонтується підлогове покриття.
2. Перевіряється міцність балконної плити. Якщо є відколи, тріщини і т.д., то все закладається. Пол і стіни при необхідності вирівнюються за допомогою додаткового штукатурення.
3. Далі встановлюються склопакети, обов’язково багатокамерні. Вони відіграють велику роль у збереженні тепла на балконі. Зазвичай вистачає двокамерних вікон, але якщо температура взимку опускається нижче -30 0С, то рекомендується ставити на балкон обігрівач.
4. Далі йде безпосередньо процес обробки утеплювачами. Спочатку укладається шар гідроізоляційних матеріалів, потім йде утеплення балкона пінопластом, Стіродур або мінеральною ватою, слідом укладають пароізоляцію і виробляють обрешітку і остаточну обробку. Вибір утеплювача залежить від побажань замовника і його фінансових можливостей. Пінопласт є самим бюджетним видом утеплювача. Мінеральна вата також коштує недорого, добре зберігає тепло, але є крихким матеріалом і може втратити близько третини корисних властивостей при неправильній установці. Піноплекс або стиродур – це, по суті, покращений пінопласт, з більш високою вартістю.

Який би вид утеплення та матеріал для вашого балкона ви не вибрали, проведення робіт краще довірити професіоналам. Тоді вам забезпечено якісне і швидке проведення робіт. Дізнатися ціну на утеплення балкона і замовити послугу ви можете, звернувшись в компанію «Балко» по телефону