Послуги

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Послуги які надає фірма Балко

Замовлення на поодинокі вікна без установки і додаткової комплектації зустрічаються досить рідко. Будь-яка компанія на віконному ринку має свій ряд додаткових товарів і послуг для пластикових вікон. Перелік послуг і комплектуючих досить великий, і не у всіх є гостра необхідність. Нижче наведемо приклади найбільш часто зустрічаються.

Монтаж і Евромонтаж вікон

Цю послугу вам запропонує менеджер вже на етапі попереднього прорахунку вікна, і якщо ви не професійний установник вікон, краще від неї не відмовлятися. Самостійний монтаж іноді призводить до досить сумних наслідків і, всупереч поширеній думці, не настільки економний. Якщо врахувати витрати на матеріали і приділеною цьому заняттю час вигода мінімальна.

Доставка

Доставити на адресу стандартні вікна в цілісності й схоронності не така вже й проста справа, а вже великогабаритні вироби і поготів. Для перевезення склопакетів і конструкцій компанії використовують спеціальний транспорт, так що нехтувати такою послугою не варто.

Ремонт і регулювання вікон

При покупці нових вікон дана послуга не знадобиться, але навіть пластикові вікна вимагають регулярного догляду. Не рідше разу на рік необхідно проводити очистку та мастило видимих ​​частин фурнітури і ущільнювачів. Такі маніпуляції за вас можуть зробити фахівці нашої компанії. До цього ж виду послуг відноситься регулювання фурнітури. Оскільки даний вид робіт не мається на увазі гарантією, він має свою вартість, і якщо ви не хочете возитися з обслуговуванням фурнітури і ущільнювачів сміливо телефонуйте нам.