Тонування вікна в Києві

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

В середньому вартість тонування (залежить від товщини і кольору) – 460 грн за метр квадратний.

Залежно від призначення існують наступні види плівки:

архітектурна плівка,
захисна плівка,
автомобільна плівка,
декоративна плівка.
Тонувальні покриття захистить котедж від перегріву в жарку пору і скоротить тепловтрати взимку, значно знижуючи тим самим витрати на підтримку комфортної температури в будинку. Плівка оберігає від осколків у разі пошкодження вікна, а також від несанкціонованого спостереження і проникнення. Розвиток міської інфраструктури вимагає отстроітельства нових багатофункціональних комплексів, що відповідають сучасним вимогам архітектури, безпеки і дизайну. Світові тенденції в архітектурі сучасних будівель диктують максимальну відкритість приміщення природного денного освітлення. Але яскраве сонячне світло, що потрапляє через вікна, не додає комфорту приміщенню і крім того, не підвищує продуктивність праці. Найбільш ефективним і простим рішенням даної проблеми є застосування тонуючої плівки. Все тонують плівки виробляються з матеріалів найвищої якості з використанням самих передових технологій, що забезпечує оптимальні якісні характеристики і експлуатаційні властивості протягом тривалого періоду.

В асортименті компанії «Балко» є:

металізовані архітектурні тонувальні плівки різноманітних кольорів і різних ступенів світлопропускання
плівки з напиленням різних металів і сплавів
нізкоеміссионниє плівки, що забезпечують підвищену теплоізоляцію в зимовий час
дзеркальні плівки для створення спеціальних світлових ефектів, а також архітектурні тонувальні плівки для зовнішньої установки
напівпрозорі матові плівки, ідеально підходящі для забезпечення конфіденційності і використання на внутрішніх перегородках
Всі архітектурні тонувальні плівки при нанесенні їх на скло пропускають не більше 1% ультрафіолету, забезпечуючи захист предметів інтер’єру, що знаходяться в приміщенні, відображають до 50% сонячної енергії, завдяки чому можливо уникнути перегріву приміщення в літню пору.

Температурний діапазон, в якому плівки працюють без втрати своїх властивостей від -40С до + 80С. Тонуючі плівки миються тими ж засобами, що і звичайне скло.

Дивіться далі:фурнитура для металлопластикового окна.