Балкон під ключ

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Замовте прямо зараз

Ви вирішили відмовитися від старого і відкритого балкона і перетворити його в корисне і тепле місце? Позбавляючи вас від довгих пошуків способу втілення цієї мрії і створення оптимального дизайну, професійні працівники в сфері скління, облицювання високоякісними металопластиковими вікнами і внутрішньої обробки допоможуть створити будь-який варіант балкона під ключ. Замовивши такі послуги у фахівців, ви зможете переконатися, що будуть бездоганно виконані абсолютно всі роботи по обробці балкона – з урахуванням всіх нюансів, цін матеріалів і розробкою дизайну, при цьому повна вартість балкона під ключ вас приємно здивує. В спектр подібних послуг входить також доставка всіх інструментів і матеріалів, узгодження часу початку роботи і вивезення відходів і сміття в процесі установки. Що особливо важливо враховувати – використання однієї будівельної бригади або компанії завжди дешевше, ніж замовлення послуг у різних фірм для схожих завдань. При цьому економляться не тільки кошти, а й витрачений час на очікування робітників.

Балкон№384

 

Кілька кроків з облагороджування балкона

В першу чергу необхідно замінити дерев’яні рами на нові металопластикові з теплими склопакетами з декількома камерами і засклити лоджію. Якщо каркас балконів під ключ в Києві ослаб, потрібно провести зварювальні роботи і посилити металеву раму, з можливим збільшенням площі балкона. Варто також звернути увагу на нижню бетонну основу, зміцнивши її додатковими стійками або металевою арматурою. При слабкому каркасі балкона під ключ вся рама буде з часом деформуватися, що може привести до тріщин в вікнах і з’єднаннях.

Кілька кроків з облагороджування балкона.

Третім етапом є ізоляцією внутрішньої частини балкона. По можливості, варто посилити теплові якості, утепливши підлогу, бічні стіни, дах. Забезпечивши спеціальними технічними умовами місце, можна встановити електрообігрівальні пристрою. Утеплення балкона сприяє зменшенню проникнення холоду в квартиру і збільшує робочу площу житлового приміщення.

Балкон№385

 

Унікальний дизайн та облаштування площіи

Щоб оформити інтер’єр за особливими вимогами, потрібно скористатися наявними різноманітністю будівельних матеріалів. Для декорування внутрішніх стін балконів і лоджій під ключ використовуються:

  • гипсокартон;
  • разного цвета МДВ;
  • пластиковые или деревянные рейки;
  • вагонка.

Для підлогового застосування найкращим покриттям може бути лінолеум, плитка, ламінат.

При необхідності балконний приміщення можна висвітлити, встановивши різні освітлювальні прилади. Облаштувавши балкон під ключ в Києві розетками, можна розмістити в ньому різного роду електричні пристрої (навіть електробарбекю), а також корпусні меблі (шафа, м’який куточок, журнальний столик). Кольорове оформлення і спосіб обробки допоможуть вибрати фахівці, які розробляли дизайн і інтер’єр балкона.

Наші работи