Засклення балконів в Києві

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Вид з заскленого балкона на Київ

Балкон – ще одне затишне місце

У сучасних квартирах є можливість створити затишне місце, не зачіпаючи простір в кімнатах і коридорі. Якщо правильно засклити балкон, він може швидко стати гордістю і ще однієї улюбленої кімнатою для багатьох домовласників. Маючи великі вікна з панорамним видом на Київ, старий балкон отримає нові захоплюючі можливості. Звернувшись до фахівців зі скління лоджій, ви зможете вибирати один з декількох варіантів, які ми вам запропонуємо.

Засклити лоджію – недорогий захист вашого балкона

Засклення балконів захищатиме від великої кількості факторів: проникнення вологи, снігу, пилу, і особливо важливо – не дасть птахам вити гнізда і засмічувати балконний простір. Скляне покриття збереже внутрішню структуру балкона, дозволивши зберігати на ньому багато речей, не побоюючись за їх цілісність. Закритий балкон не пропускає шуму, тримає тепло і мінімізує витрачений час на прибирання і ремонт. Як описано вище в заголовку, це дійсно недорого: вартість скління балконів від 959 грн / м кв. Погодьтеся, це дійсно дешево! У нас найвигідніша ціна!

Переваги скління лоджії

Повний скління балкона збільшує загальну площу житлового приміщення. Такий простір можна використовувати як домашню оранжерею, найменша офісна місце або частина вітальні. Як все-таки приємно попивати смачну каву з сім’єю або друзями, милуючись через вікно природою або нічним небом.

У сучасних системах засклення балконів має на меті захистити простір, пропускаючи при цьому максимальну кількість світла і тепла. Ми пропонуємо першокласний сервіс по установці і обслуговування балконних рам , що не має собі рівних. Стиль, ціна, зовнішній вигляд, функціональність і зручність забезпечуються командою профільних фахівців, готових допомогти вам. Замовити у нас послугу повної ізоляції балкона від негоди буде дійсно правильним рішенням. Забезпечуючи безпеку для сусідів знизу, сучасні віконні блоки прості в догляді – їх легко чистити і легко обслуговувати.

Заскливши лоджію, замініть заповнений речами куточок на просторе, затишне місце, кліматологічні параметри якого будуть практично незмінними протягом усього року. Коли на вулиці йде дощ або сніг, закриті вікна будуть підтримувати затишок і комфортну температуру. Щільне з’єднання стекол не пропустить протяг і спеку, що особливо приємно. Можливість відкрити віконні секції дозволяє провітрювати приміщення і насолоджуватися природою.

Що з себе являє повне скління балкона?

В першу чергу, це якісний захист. Технологія використання скляних блоків, розроблена для ізоляції балкона зі стилем. Якщо засклити балкон, конструкція прослужить десятки років, не вимагаючи особливого технічного обслуговування. Подібні системи удостоюються тільки позитивних відгуків у клієнтів, так як при виборі матеріалів використовуються тільки якісні, довговічні витратні матеріали. Засклити балкон недорого може бути не тільки корисно, а й модно.

Наявність великої різноманітності механізмів дозволяє зробити оптимальний вибір навіть самому вимогливому людині. Витрачені невеликі фінанси швидко себе окуповують. Скління лоджій, вартість якого не перевищує вартості звичайних склопакетів, зберігає тепло, стабільно підтримує температуру, в той же час пропускаючи максимальну кількість світла. Відсутність протягів і витоку тепла економить енергію, яка витрачається на обігрів кімнати. І навіть при дрібних поломки або деформації система розрахована на ремонт і виправлення. Така якісна захист розробляється за допомогою дизайнера, який зможе підкреслити стильове оформлення вашої квартири або лоджії. Скління лоджій вимагає наявності великого досвіду роботи. Крім напрацьованої практики, це дозволяє також удосконалити підходи у виборі матеріалів і застосовуваних технологій, коли проводиться установка й засклення балконів в Києві.

Високий рівень якості виконуваних робіт і ступінь відповідальності виключають шлюб і допуск помилок при установці скляних блоків на ваш балкон.