Відповімо на ваші питання

Задайте питання, ми передзвонимо вам і детально на нього відповімо.

Ваш телефон*
Ваш отзыв, вопрос, комментарий*

Металопластикові вікна в Києві від Балко

Ми, як виробник пластикових вікон, можемо гарантувати Вам:

 • завжди низькі ціни на металопластикові вікна в Києві (прайс додається);
 • завжди швидкі терміни виготовлення пластикових вікон в Києві (один день);
 • завжди якісний монтаж вікон (сертифікат Якості);
 • завжди кращий сервіс в Києві (виїзд через 2 години);
 • сама мінімальна передплата на вікна в Києві (20%);

Всі матеріали для виготовлення пластикових вікон, підвіконь, відливів, козирків, москітних сіток завжди є в наявності на складі і ми як завод-виробник гарантуємо Вам мінімальні терміни виготовлення вікон – один день !!! На всі зроблені вікна і виконані роботи ми даємо гарантію.

Ніхто не буде сперечатися з тим, що неправильна установка пластикових вікон зведе нанівець весь затишок і комфорт в будинку. Найбільша проблема – правильно визначити розмір майбутнього вікна. Цим повинен займатися тільки професіонал.

Наші майстри мають прекрасний просторовою уявою, що дає їм можливість візуально оцінити, що знаходиться в отворі, і які він матиме розміри після демонтажу старої конструкції. Фахівці добре знайомі з конструкцією вікна ПВХ і мають великий досвід їх монтажу, що гарантує якісну установку протягом короткого періоду часу і без подальших «доробок» в процесі експлуатації.

Металопластикові вікна в даний час набувають досить широку популярність, так як вони відповідають всім вимогам, які пред’являються до сучасних конструкцій. У нас ви можете купити металопластикові вікна, які відрізняються довговічністю і надійністю.

Ми надаємо широкий спектр послуг, серед яких:

 • Установка водовідливу і підвіконня.
 • Оздоблення отвору.
 • Установка металопластикових вікон в Києві.
 • Установка жалюзі.
 • Монтаж вентиляційних систем.
 • Конструювання ПВХ вікон.

Позитивне співробітництво з Балко

Замовляючи вікна в нашій фірмі ви отримуєте:

 • Надійність

Наша компанія за час свого існування в даному сегменті ринку зарекомендувала себе з найкращого боку. Ми зробимо монтаж з усіма вимогами ДСТУ та бажаннями замовника. Ми зможемо спроектувати систему так, що вона буде максимально органічно вписуватися в інтер’єр кімнати і в екстер’єр будівлі. Ви зможете замовити пластикові вікна, які зможуть витримати всі навантаження і прослужити протягом тривалого періоду часу. Наші ціни на пластикові вікна досить демократичні, а системи укомплектовані найсучаснішою фурнітурою виробництва Німеччини.

 • Асортимент

Клієнт може замовити у нас не тільки виготовлення вікон, але і дверей, балконів, зимових садів і лоджій. Наші фахівці все зроблять відповідно до вимог клієнта. Системи будуть оснащені всіма необхідними елементами: жалюзями, ролетами, рулонними шторами і іншим. Тут все буде залежати від побажань замовника.

 • Гарантії

Металопластикові вікна при правильному виготовленні та встановленні прослужать не менше 50 років! А пластикові вікна нашого виробництва відрізняються від інших екологічним матеріалом і якістю рам, які виготовляються не тільки з алюмінію, але і мають ребра жорсткості, що підвищує їх надійності та довговічності.

Купити пластикові вікна в Києві ви можете у нас по демократичній вартості. Всі ціни варіюються в межах 1500-3000 гривень. При цьому виїзд замірника і доставка матеріалів для клієнта будуть абсолютно безкоштовними. Компанія «Балко» надає можливість вивозу будівельного сміття після завершення робіт. Всі ці нюанси обговорюються індивідуально при складанні заявки. Установка конструкції проводиться за один день, але займає вона зазвичай не більше 3-4 годин.

Наша компанія надає клієнтам розстрочку на тривалий термін з передоплатою в 20%. Оплата може здійснюватися будь-яким зручним для вас способом. За всіма моментами щодо вартості та розрахунку ви можете звертатися до наших менеджерів.

Ми працюємо без посередників, а тому купити пластикові вікна ви можете за вартістю на 15% нижче, ніж у конкурентів. Вся продукція виготовляється на власному виробництві, що знижує ціни в середньому на 17%. Всі роботи по виготовленню конструкції займають не більше одного дня. Якщо конструкція буде мати нестандартний розмір, то швидкість виготовлення обмовляється окремо. Ми даємо гарантію на установку пластикових вікон на 5 років.

Євро п/п дорожче на 170 грн-м.п

Євро монтаж дорожче на 150 грн/м2

IMG_4192
IMG_4194
IMG_4196

Вызвать замерщика