Тонування вікон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Тоновані пластикові вікна є вікна з нанесеною на скло спеціальною плівкою. Основна функція даної плівки – фільтрація сонячного світла. Вона перешкоджає надходженню сонячних променів і ультрафіолету з вулиці в приміщення, і ступінь пропуску світла залежить від виду тонування.

Навіщо потрібна тонувальна плівка на вікна

Найголовніша причина покриття скла плівкою – це захист від сонця. Але крім цього, у тонування є ще велика кількість плюсів.

Заміна фіранок для вікон. Завдяки затемнення вікна не проглядаються зовні, і можна не використовувати штори або фіранки для захисту від сторонніх поглядів. Особливо актуальна ця функція для людей, які проживають на першому поверсі.
Перешкоджає попаданню сонячних відблисків на екран телевізора, монітора, телефону і т.д.
Захищає меблі, шпалери та інші предмети побуту від вигорання.
Допомагає створенню комфортного клімату в приміщенні. У жаркий день тоновані вікна дозволяють кімнаті нагріватися набагато повільніше, ніж із звичайними стеклами.
Якщо скло раптом розіб’ється, то завдяки наявності плівки на ньому воно не розлетиться по всій кімнаті, а просто залишиться в рамі.
Тонуюча плівка частково знижує енерговитрати на обігрів і охолодження приміщення. Влітку кімнати з тонуванням повільніше нагріваються. Відповідно, ті, у кого встановлений кондиціонер, включає його для охолодження на менший час. Взимку тепла кімната з тонованим вікном повільніше остигає, що допомагає заощадити на додатковому обігріві.
Види тонуючої плівки
Наноситься на вікно тонування буває різних видів. Виділяють три основних:

Дзеркального типу. Цей вид плівки повністю не тільки захищає від сонця, але також і повністю захищає внутрішнє приміщення від сторонніх поглядів в денний час.
Сонцезахисного типу. Плівка з посиленою функцією захисту від ультрафіолету. Її зазвичай наносять на вікна з південної сторони будівлі, де сонце світить довше і сильніше, і більше, ніж зазвичай, нагріває кімнату.
Захисного типу. Це плівка з Антиударний властивостями. Перешкоджає розбивання скла при спробі злому, пограбування, чужого проникнення в будинок або квартиру.

Наша компанія зробить і встановить для вас тоновані вікна з захисним покриттям на ваш вибір. В асортименті у нас ви знайдете:

плівку металізовану, з широкою палітрою кольорів і ступенем пропуску світла;
плівку Низькоемісійні, з посиленою функцією теплоізоляції в зимовий період;
плівку дзеркальну, що забезпечує додатковий захист і світлові ефекти;
плівку матову напівпрозору, використовувану для внутрішніх перегородок в приміщенні.

Для замовлення зв’яжіться з нами по телефону.