Склопакет

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Склопакети – це спеціальна герметична конструкція, що складається з розташованих на певній відстані один від одного пластин з стекол. Поєднання всіх деталей відбувається за допомогою алюмінієвої рамки та герметиків. Основна функція, яку несуть пластикові склопакети – опірність втрати теплоенергії та забезпечення максимальної звукоізоляції.

Види склопакетів

Склопакети діляться на різні категорії в залежності від конструктивних особливостей і методу виробництва. Для того, щоб власнику приміщення визначитися з вибором оптимального вікна, метод виробництва не важливий. Але важливо розуміння того, які є типи конструкції, і в чому перевага кожного з них. За конструктивними особливостями склопакети діляться:
1. По ширині. Шириною вважається відстань від краю до краю, включаючи і повітряну частину, і скляну. Розміри по ширині розрізняються на 2 мм. або 4 мм. від попереднього. Наприклад, є ширина 14 мм., 16 мм., 24 мм., 32 мм. і т.д. Оптимальним вважаються склопакети шириною 24-32 мм.
2. За кількістю камер. Камера в даному випадку – це проміжок між двома скляними пластинами, заповнений повітрям або іноді спеціальним газом. Вікно з двома стеклами і проміжком між – однокамерное. Вартість вікон зростає зі збільшенням кількості камер. Наприклад на двокамерний склопакет ціни будуть вище, ніж на однокамерний, і т.д.
3. За різновиди скла, яке має відмінності в:
• прозорості. Високий ступінь прозорості хороша з точки зору пропускання сонячного світла і створення природного освітлення. Але такі скла точно також добре пропускають і тепло. Тобто кімната буде швидко нагріватися в жаркий день;
• енергозбереження – скло з низькою ступінь емісії; Особливе покриття, дозволяє склу краще відображати тепло. Тому при низькій температурі зовні подібні скла утримують тепло всередині, влітку не дають променям сонця прогрівати приміщення.
• захист від сонця (тоноване чи ні);
• удароміцності – наскільки стійко скло до зовнішніх впливів;
• безпеки. Сьогодні розроблені скла, здатні завдавати мінімальні пошкодження людині при розбиванні. Вони розбиваються на дрібні шматки, практично не мають гострі краї. Це властивість досягається спеціальним способом гарту.

Щоб придбати оптимально підходить для вас склопакет, треба врахувати всі перераховані його характеристики, а також виходити з умов житлового приміщення, в яке планується установка вікон. Наприклад, можна купити на балкон однокамерний енергозберігаючий склопакет, за умови, що ви живете в досить м’якому кліматі, де не буває сильних морозів. Але в нашому регіоні для максимального збереження тепла краще встановлювати вікна з великою кількістю камер – наприклад, трикамерну.

Замовити трикамерний склопакет в Києві, а також інші види склопакетів різних марок ви можете, звернувшись в компанію «Балко» по телефону