Шафа на балконі

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Купити шафу на балкон є відмінною ідей в тому випадку, якщо на балконі ви зберігаєте якісь речі, або у вас там обладнано робоче / творчий простір і знаходяться необхідні для процесу приналежності. Адже площа балкона або лоджії навіть у великих квартирах невелика щодо загального житла. Тому даний предмет меблів допоможе використовувати вільне місце з оптимальним розрахунком, створити естетично привабливу вертикальну зону для зберігання. Тим більше що на сьогоднішній день встановити шафу на балконі недорого в хрущовці реально.

Види шаф для балкона

Вирішивши поставити на балконі шафа, в першу чергу треба визначитися, чи буде він вбудований або корпусний.
• Якщо на балконі є якісь ніші, спроектовані ще під час спорудження будинку, або є можливість створити поглиблення в стіні під шафу, то найкраще вибрати вбудована шафа на балконі. Таким чином економиться корисна площа балкона, і вартість шафи знижується. Адже для його обладнання досить буде навісити орні двері або встановити розсувні.
• Корпусний шафа на балкон доведеться встановлювати, якщо немає можливості вбудувати його. Зате цей вид шафи дає можливість вибрати модель з бажаного матеріалу і ідеально вписати її в інтер’єр кімнати і балкона. Та й форма у корпусного шафи може бути будь-яка, тоді як вбудований обмежується параметрами ніші.

Також ціна шафи на балкон впливає система відкриття дверей. Виділяють основні типи:
1. Розсувна система. Двері рухаються на своєрідних рейках в сторони. Такий різновид економить місце, якщо балкон дуже маленького розміру і відкриті назовні двері заважають пересуватися по ньому.
2. Орні двері. Класичний варіант, для багатьох власників найзручніший. Дозволяє користуватися одночасно всією площею шафи, тоді як в розсувному варіанті одна половина завжди закрита.
3. рольштор замість дверцята. Ще один варіант, коли місця на балконі мало, і немає можливості зробити розсувні двері, тому що шафа одностулковий. Або у власника немає бажання на вбудована шафа навішувати повноцінну двері.
4. Відкритий варіант типу «стелаж». Буває і так, що шафа складається тільки з стінок і полиць, а двері не вішають зовсім. Якщо балкон добре захищений від попадання пилу і сміття з вулиці, і збережені в ньому речі не псуються від сонячного світла, то цілком можна вибирати і такий варіант.

Купити шафу на балкон або замовити за індивідуальними параметрами ви можете в компанії «Балко», зв’язавшись з нашими фахівцями по телефону