Salamander

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

При установці вікон вкрай важливо вибирати тільки якісні конструкції, надійність яких перевірена дослідним шляхом. Адже вікно закриває отвір на вулицю, і воно ж є перешкода для пропуску пилу, опадів, вітру, низької температури. Чим якісніше буде профіль, фурнітура, тим краще буде мікроклімат в кімнаті. Тому не дивно, що великий відсоток власників будинків і квартир хочуть купити Cаламандер Cтрімлайн – якісний профіль від фірми Salamander.

Історія появи вікон Salamander (Саламандер)

Спочатку компанія Саламандер займалася тільки виробництвом взуття. Цю взуттєву марку сьогодні знає весь світ. Але коли в середині ХХ століття в побут стали поступово вводитися пластикові вікна замість дерев’яних, компанія не залишилася осторонь. Тим більше що вона постійно розширювалася і шукала нові сфери для діяльності.

Займатися ПВХ-профілями Salamander стала в 1973 р і поступово набирала обертів. Вже на початку 2000-х про неї стали говорити, як про компанію, що виробляє надійні вікна і профілі. Сьогодні вікно Salamander, встановлене будинку, гарантує довгу службу, повну звукоізоляцію від вуличного шуму і підтримання оптимальної температури в приміщенні.

Переваги вікон Salamander

Компанія розробляє різні види профілів і вікон. І ціни на профіль Саламандер варіюються в залежності від його характеристик. Але за рахунок єдиної політики виробництва та встановлених стандартів всі категорії вікон мають загальні позитивні риси:
1. Стійкість до механічних пошкоджень і низькій температурі. Зразки випробовували ударами при температурі -40 0С. Випробування витримали 10 зразків з 10.
2. На кожне вікно Саламандер використовують фурнітуру з підвищеними протизламними характеристиками.
3. Особлива конструкція всередині вікна сприяє швидкому видаленню води та вологи з стулки навіть при сильному зливі, а також перешкоджає утворенню конденсату в будь-який час.
4. Віконні камери мають спеціальні виступи, на яких кріпиться сталеве армування. Армування робиться для посилення профілю. Завдяки виступам сталь не стикається з профілем Salamander, а значить, не впливає на його теплопровідність, не повинні зменшувати її.
5. На вікна встановлюються ущільнювачі з особливого сорту каучуку, стійкого до погодних змін.

Виходячи з характеристик вікон даної фірми видно, що вони прекрасно підходять для регіону з різними кліматичними періодами, різкою зміною температури, високим ступенем опадів. Тому варто встановлювати вікна Саламандер в Києві і подібних йому по клімату регіонах.

Придбати вікна від Salamander і замовити їх установку ви можете у нас, просто зателефонувавши по телефону