Розсувні вікна

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Розсувні пластикові вікна – сучасний різновид, призначена для економії місця в приміщенні. Спочатку такі вікна створювалися з алюмінієвого профілю і встановлювалися в основному тільки на балконах і лоджіях. Але нові технології дозволили створити розсувні конструкції і з пластика. Вони набагато щільніше, якісніше і тепліше алюмінієвих, і застосовуються вже і в інших приміщеннях.

Навіщо потрібні розсувні вікна

Головне достоїнство розсувний конструкції – вона економить простір. Особливо це актуально для власників квартир типової забудови. Часто, купивши або побудувавши квартиру, людина стикається з проблемою дуже маленького за розміром балкона або кухні. І розуміє, що відкрите вікно стандартної конструкції буде створювати відчутні перешкоди для переміщення або зовсім заважати ходити, поки відкрито. Відмінне рішення – поставити розсувні вікна, адже таке скління дозволить:
• збільшити відсоток використовуваної площі;
• не створювати жодних перешкод для мешканців при відкритті / закритті вікна.
Переваги розсувних пластикових вікон
Алюмінієвий профіль в розсувний конструкції має один істотний недолік. Він виготовляється досить тонким і утримує тільки однокамерний склопакет. Взимку це загрожує швидким зниженням температури в приміщенні. Та й шумоізоляція в квартирі з розсувні вікна Київ такій конструкції значно знижена.

Використання профілю з пластика дозволило встановлювати розсувні вікна на балкон, лоджію і навіть кухню без ризику переохолодження в зимовий час.

Вікна з пластика мають такі вагомі переваги:
1. Відмінна звукоізоляція.
2. Захист від холоду, протягів.
3. Мають гидроїзолірующимі властивостями, захищають від вологості.
4. Усередині профілю знаходиться металевий каркас, що робить конструкцію жорсткою, дозволяє їй витримувати температурні і кліматичні перепади.
5. Простота експлуатації. Для режиму провітрювання стулку треба просто відкинути назад. Для відкриття вікна досить потягнути його в сторону.
Види вікон розсувний конструкції
Розсувні вікна ціна діляться на 3 види в залежності від механізму:

• Встановлені на що не повідомляються між собою рейки, коли стулки рухаються кожна своїм «шляхом». Конструкція схожа на шафу-купе.
• Вертикальне розсування, коли для відкриття стулки її піднімають вгору і фіксують.
• З поворотно-похилим механізмом. Для відкриття стулку висувають вперед, а потім рухають в сторону – розсувні вікна вартість яких оптимальна.

Наша компанія займається виготовленням всіх видів конструкцій і виробляє якісні і різноманітні розсувні вікна. Купити їх ви можете, зв’язавшись з фахівцями по телефону