Розширювачі

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Пластиковий розширювач ПВХ для вікон або дверей – це пластиковий профіль, який закріплюють на віконної або дверної рами.

Розширювач виглядає як пластиковий прямокутний блок, який скріплюється з рамою за допомогою входження паза в паз. Виходить свого роду конструктор, в якому система з’єднання забезпечує повну герметичність і надійний стик. Однак деякі будівельники вважають за краще додатково скріплювати розширювальний профіль з рамою – саморізами або іншими кріпленнями. Вважається, що при багаторічному використанні при стандартному кріпленні «паз в паз» може утворитися щілина, звідки в кімнату буде дути вітер і проникати опади.

При виборі пластикових розширювачів треба в обов’язковому порядку звертати увагу на їх склад. Розширювач повинен бути армований сталевим профілем, тому що без армування у нього не буде потрібної жорсткості, плюс профіль буде промерзати в холодну пору року

Для чого потрібен розширювач

Розширювач часто ще називають «пластиковий добір». Обидві назви відображають суть конструкції. Їм добирають, розширюють площу вікна чи двері, коли вони встановлюються в будинках з широкими товстими прорізами (наприклад, в сталінських будинках), або при склінні лоджії, балкона його часто ставлять зверху, що-б підшити і утеплити стелю і не заважати стулок відкриватися.

По суті, пластиковий розширювач виконує дві функції:
• звужує площа віконного отвору;
• збільшує вікно / двері.

Також за рахунок розширювача вікно, навпаки, можна посунути в отворі, щоб воно не стосувалося стелі, стін. Ця функцій необхідна, коли відбувається повне утеплення приміщення. Наприклад, при утепленні балкона, лоджії стелю стає нижче за рахунок обшивки, і якщо вставляти вікно в стандартний отвір, то при відкритті стулка буде зачіпати нову стелю.

Але якщо буде використовуватися розширювач на пластикові вікна, то вікно зрушиться вниз по відношенню до стелі, і стулка буде вільно відкриватися і закриватися. Те ж саме стосується і бічних стінок вікна, коли утеплювач і обшивка прилягають впритул до отвору.
Види віконних расширителей
Пластиковий добір різниться по ширині. Різні виробники використовують різні розміри для своїх розширювачів. Але є розширювачі стандартної ширини, які присутні у всіх марок. Зазвичай це наступна ширина:
• 2 см.
• 4 см.
• 6 см .;
• 10 см.

Часто рама повинна знаходитися на певній відстані від отвору, але розширювача такого розміру немає. Тоді використовується кілька доборов різного розміру, які кріпляться один до одного. Наприклад, для відстані 16 см. Використовують два розширювача – по 10 і 6 см.

Придбати і встановити розширювач для пластикових вікон ПВХ будь-яких розмірів вам допоможе компанія «Балко». Робіть замовлення у нас.