Rehau

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Вибираючи вікна в квартиру або будинок, кожен власник хоче, щоб у них була максимальна функціональність, надійність і довгий термін служби, і при цьому приємний зовнішній вигляд. Серед фірм, що займаються розробкою і випуском вікон і віконних профілів, не всі можуть похвалитися поєднанням всіх цих вимог. Однак сьогодні можливо купити металопластикові вікна Рехау, що відповідають всім зазначеним характеристикам.

Як вікна компанії Rehau (Рехау) стали популярними

Компанія Рехау з’явилася на світ ще в середині ХХ століття. І спочатку займалася виготовленням різноманітної продукції, але тільки не вікон. З винаходом ПВХ-профілю Rehau стала проявляти інтерес і до цієї області, особливо після того, як в кінці 50-х років з’явився ще один варіант вікон – сталевий каркас з напівм’яким пластиковим обрамленням. Взявши за основу цю розробку, компанія створила власний профіль вікна Рехау, який був твердим. Але мало створити, треба ще зуміти донести новинку до публіки.

І тоді Rehau проводить безпрецедентну акцію в своєму регіоні – деяким жителям дерев’яні вікна замінили на нові пластикові абсолютно безкоштовно. Це був дуже вдалий хід, завдяки якому про компанії заговорили, як про якісному виробнику. А вікно Rehau стало вважатися практичним, зручним і модним придбанням.

Характеристики вікон Рехау

Профілі і вікна, вироблені компанією, відрізняються високою якістю якості і надійності. При цьому ціни на вікна Рехау в Києві абсолютно адекватні і по кишені більшості покупців. Вікна мають наступні переваги:
1. Високий ступінь теплоізоляції. Конструкція розроблена з таким розрахунком, щоб витримувати температуру до -60 градусів.
2. Як наслідок, знижують втрати теплоенергії до 76%, якщо порівнювати їх з дерев’яними вікнами.
3. Скло володіє особливою світлопрозорих, за рахунок чого вікно Рехау пропускає найбільшу кількість сонячного світла. Також цьому сприяє скорочена висота профілю в порівнянні з вікнами інших марок.
4. Довга експлуатація. Виробники запевняють, що термін служби вікон складає близько 60 років при збереженні все якісних властивостей.
5. Підвищений рівень шумоізоляції. Герметичність конструкції і особливі властивості притвору забезпечують профіль Rehau властивістю припиняти всі звуки вуличного шуму.
6. Велике розмаїття кольорів, що важливо для сучасних покупців.

Уточнити вартість потрібного вам віконного профілю, в тому числі ціни на вікна Rehau 70, ви можете в компанії «Балко». Ми пропонуємо до придбання широкий асортимент віконних систем даної марки. Замовте установку якісних вікон, зв’язавшись з нами по телефону