Пластикова вагонка

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Пластикова панель є матеріалом для обробки. Виробляється з полімерів за допомогою екструдування – з крейди, полівінілхлориду (або ПВХ), пластифікаторів.
Панель визнана безпечною в екологічному плані. Тому з неї виготовляють різні корисні в побуті предмети (наприклад, шприци, одноразовий посуд) і використовують як обробку.

Переваги пластикової панелі

Є багато причин, чому панель ПВХ вибирають для обробки приміщень і віддають їй перевагу перед іншими матеріалами. Вона має наступні плюсами:
• стійкість до високої вологості;
• відмінно реагує на температурні перепади;
• не схильна до вигоряння;
• добре звукоїзоліруєт;
• є негорючим матеріалом;
• за нею легко доглядати і монтувати;
• екологічна;
• оптимальна вартість.

Єдиним недоліком пластикової панелі є не дуже висока міцність і деяка схильність деформації через крейди в складі. При сильному ударі на ній може залишитися тріщина або вм’ятина. Однак з кожним роком спосіб виробництва вдосконалюється, і панелі стають все міцніше.
Види пластикової панелі
Умовно панелі можна поділити на дві великі категорії: для обробки стелі, і для оздоблення стін. Ніхто не забороняє використовувати стельові для стін, або навпаки, але саме панелі для оздоблення стелі відрізняються більшою крихкістю, ніж стінові. Також у пластикової вагонки ціна відрізняється в залежності від виду та категорії.

За зовнішнім виглядом панелі діляться на:
1. Вагонка ПВХ. Називається так тому, що має схожість з дерев’яною вагонкою, особливо по системі кріплення. Кріпиться за допомогою входження гребеня в паз.
2. Панель-плитка. Добре буде виглядати при обробці стелі, особливо якщо вибирати середній розмір.
3. Листова панель, зовні нагадує фанеру. Від інших різновидів панелі відрізняється способом кріплення. Таку панель або приклеюють, або прикріплюють за допомогою цвяхів, а стики закладають і маскують.
4. Вагонка пластикова безшовна. Завдяки специфічним кріпленням монтується без швів і стиків, що забезпечує оригінальну гладку поверхню.
Де застосовується пластикова панель
Напевно, одним із самих популярних варіантів використання в житловому приміщенні вагонки ПВХ є обробка балкона. По-перше, за рахунок легкості монтажу роботи займуть максимум день. Далі, за рахунок стійкість до сонячного впливу їй можна обробляти балкони навіть на південній стороні – вона буде зберігати рівномірний колір довгий час. Ну і, нарешті, за нею дуже легко доглядати, що актуально для балкона, де вічно осідає пил – її досить протирати вологою губкою.

Компанія «Балко» пропонує купити пластикову вагонку в Києві. Для замовлення зв’яжіться з нами по телефону