Підвіконня

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Підвіконня є звичним життям і обов’язковою частиною віконної конструкції. Їх монтують всередині приміщення, в нижній частині вікна для виконання декількох відповідальних функції – захисної, практичної і естетичної.
• Він закриває монтажний шов у внутрішній обробці, а також перешкоджає проникненню через стик протягу, вітру, пилу і вологи з вулиці. У підсумку ділянку, де вікно з’єднується зі стіною, виглядає привабливо, а вся конструкція – завершеною.
• Підвіконня використовується як корисна площа – в якості підставки для різних речей або, найчастіше, для квіткових горщиків, розсади і т.д.

Які можна купити підвіконня

Незалежно від того, з чого зроблено вікно в приміщенні, підвіконня може бути придбаний як з такого ж матеріалу, так і зовсім з іншого. Хтось дотримується класики і робить всю конструкцію в одному стилі. Але деякі власники вважають за краще грати на контрастах і, наприклад, до дерев’яного вікна вибирають підвіконня з каменю або пластику – просто тому, що цей матеріал практичніше.

Серед основних різновидів матеріалавліяющіх на купити підвіконня Київ пластиковий, або дерева або з деревинно-листових плит (МДФ, ДСП), з натурального або штучного каменю, а також з акрилу.
1. Підвіконня з каменю виглядають дуже презентабельно і надійно. Вони дійсно мають відмінну міцність, не деформіруються, мають найбільший ступінь волого і термостійкості в порівнянні з іншими різновидами. Однак встановлюють їх не часто, тому що вартість на порядок вища за вартість інших видів.
2. екологічність і натуральними є дерев’яні підвіконня. У них приємний і незвичайний зовнішній вигляд за рахунок виготовлення з дерев’яного масиву зі збереженим природним малюнком. Однак вони мають свої нюанси в догляді. Подібні підвіконня більше схильні до бактеріям і цвілі, можуть вбирати вологу. Тому регулярний полив квітів на них загрожує розбуханням і деформацією. Для захисту від подібних наслідків дерев’яні підвіконня треба регулярно обробляти спеціальним захисним покриттям. При всіх нюансах вони володіють не найнижчою вартістю через натуральності матеріалу. Хоча підвіконня з деревних плит є більш бюджетної різновидом, ніж з масиву.
3. Підвіконня ПВХ ціна матеріалу якого є найбільш ходової і оптимальною по співвідношенню якості і вартості. Він дуже простий у догляді, на нього можна і потрібно ставити горщики з квітами і поливати їх. Пролита волога не поглинається поверхнею і не викликає деформацію. При цьому у таких підвіконь середня ціна і вони по кишені кожному власнику.
4. Новим словом серед підвіконь є різновид з акрилу. Фірма Данке випускає підвіконня зі стійким акриловим покриттям, на яких не залишаються подряпини, не вбирається вода, яка не блідне колір.

Наша компанія пропонує до придбання підвіконня з різноманітних матеріалів різних цінових категорій, купити підвіконня Данке Київ, вулиця Червоноткацька 94 офіс 307 або для замовлення телефонуйте