Підлогове покриття для балкона

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Підлогове покриття для балкона є одним з елементів зовнішньої обробки. Укладання його обов’язкове для остаточного облаштування та подальшого комфортного використання балкона. Асортимент матеріалів для підлоги нині різноманітний, тому остаточний вибір залежить тільки від побажань власника. Але при цьому господареві житла доведеться брати до уваги вид балкона – відкритий або закритий.
Вибір підлогового покриття в залежності від виду балкона
Залежно від того, засклений балкон чи ні, власник буде купувати підходить під умови покриття.
• Відкритий балкон весь час буде піддаватися впливу зовнішнього середовища. На нього буде потрапляти сміття, опади, пташиний послід, на покриття буде впливати зміна температури, мороз, пряме попадання сонячного світла і т.д. Тому матеріал повинен бути стійким до всіх перерахованих факторів. Може використовуватися на відкритий балкон плитка, керамограніт, покриття гумовими фарбами, морозостійкий лінолеум і т.д.
• Засклений балкон набагато менш вимогливий до підлогового покриття – адже сюди вже не будуть потрапляти ні опади, ні сміття, не буде перепадів температур і можливого вигоряння або розтріскування на сонці. Тому на такий балкон укладають підлогу починаючи від дерев’яного, закінчуючи тонким лінолеумом.

Види покриття

Існує кілька основних різновидів підлогового покриття для балкона. Кожне з них має певні переваги:
1. Плитка. Використовується як на відкритих, так і на засклених балконах. Це нескладний у догляді матеріал, який легко відмити від бруду. Тому якщо на балконі зберігаються речі, здатні забруднити підлогу – наприклад, велосипед, шини, старе взуття і т.д., – то плитка буде відмінним варіантом. Її можна часто мити без наслідків для зовнішнього вигляду. Під плитку також можна встановити на балкон тепла підлога.
2. Лінолеум. Самий бюджетний вид покриття. Точно так же, як і за плиткою, за ним легко доглядати, але він набагато швидше стирається, вицвітає і втрачає зовнішній вигляд.
3. Керамограніт. Застосовується в основному на відкритих балконах, в місцях з різкими температурними перепадами і складним кліматом. Здатний витримати як -50, так і +50 градусів. Це дуже міцний матеріал, але його вартість досить висока за рахунок його властивостей.
4. Дерево або ламінат. Добре підходять для заскленого балкона. Це натуральні матеріали, які створюють дуже затишний вигляд і атмосферу, середні за ціною. Але в порівнянні з іншими матеріалами мають найменшу стійкість до вологи.
5. Декінг або терасна дошка. Композитний покриття з дуже твердої деревини або деревини упереміш з полімерами відрізняється практичністю, приємним зовнішнім виглядом і стійкістю до температурних перепадів. Але його вартість вище, ніж у інших покриттів.

Вибираючи на ваш балкон підлогу, пам’ятайте, що укладання його найкраще довірити професіоналам! Компанія «Балко» працює з будь-якими покриттям для підлоги та гарантує швидкість і якість роботи. Для замовлення телефонуйте