Оздоблення для балкона

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Питання, яка підійде на балкон і лоджію обробка, турбує всіх власників квартир або будинків, затівають ремонт або реставрацію цієї ділянки житла. Все тому, що сьогодні балкон сприймається як частина всієї квартири, і тому повинен гармонійно вписуватися в загальний стиль і простір.

Щоб грамотно підійти до вирішення цього завдання, треба мати уявлення про те, які бувають види обробки і які основні матеріали використовуються.

Види обробки балкона

В першу чергу обробка балконів ділиться на зовнішню і внутрішню. У лоджії має таке ж поділ:
• Обшивка зовні представляє роботи з зовнішньою стороною парапету або перил. Спочатку готується основу, а потім відбувається монтаж обробного матеріалу. Проводитися він може як до, так і після засклення балкона.
• Оздоблення усередині є обшивку підлоги, стін і стелі. Зазвичай матеріал для обробки вибирається єдиний для двох елементів – стін і стелі, – а для підлоги використовуються самостійні покриття. Утеплення та оздоблення балкона в цьому випадку йдуть по черзі – спочатку утеплюють, потім обшивають.
Матеріали для обробки
Існує кілька найпопулярніших оздоблювальних матеріалів, якість і міцність яких перевірені часом. Виглядає список наступним чином:
1. Сайдинг, пластикова вагонка, профнастил використовуються для зовнішньої обробки. Ці матеріали чудово витримують кліматичні і механічні дії, стійкі до сонячного світла і опадам.
2. Дерев’яна євровагонка і вагонка – використовуються при обшивці балкона всередині, для стелі та стін. Завдяки натуральності, екологічності та простому монтажу оздоблення балкона вагонкою в Києві дуже популярна.
3. Пластикова обшивка – з панелей або вагонки ПВХ. Також застосовується для обробки всередині (стелю і стіни). Матеріал має гарну волого і термостійкістю, довговічний і невибагливий в догляді.
4. Для статі найчастіше використовують покриття у вигляді плитки, лінолеуму, дерев’яних дощок або ламінату, рідше роблять обробку керамогранитом, терасної дошкою.

Якщо ви вирішили відремонтувати балкон, то найвірнішим рішенням буде замовлення послуги «обробка балкона під ключ». В цьому випадку вам не доведеться думати про те, які матеріали куди використовувати, де їх закупити, як провести роботи. Всі турботи візьме на себе бригада професіоналів.

Дізнавайтеся ціну на внутрішню обробку балкона і на зовнішню у компанії «Балко»! Ми здійснюємо обшивку будь-якими матеріалами і гарантуємо швидку і якісну роботу. Зв’яжіться з нами по телефону