Ощадний дім

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Програма «Ощадний будинок» є програмою від уряду, спрямовану на часткове грошове відшкодування власникам будинків або квартир, які вирішили поліпшити енергоефективність житлового приміщення. Програма працює при оформленні кредиту в «Ощадбанку» і деяких інших банках.

Причини появи програми

Починаючи з 2014 р і по сьогоднішній день в Україні відбувається поетапне зростання цін на комунальні послуги, в тому числі на такі основні види, як газ, тепло, електрику. При цьому енергозбереження в раніше побудованих будинках українців знаходиться на досить низькому рівні. В результаті з кожним місяцем за «комуналку» суми нараховуються всі вище. Звичайно, знизити витрати при цьому захоче будь-який власник житла. У цьому відмінно допоможе обладнання будинку або квартири матеріалами з посиленими теплоізоляційними властивостями.

Наприклад, власник приватного будинку може встановити котел тривалого горіння, а власник квартири – високоефективні енергозберігаючі вікна. Але де взяти кошти на такий досить дорогий процес?

Кредит «Ощадний будинок» допоможе отримати кошти, яких бракує у держави, обладнати своє житло за новітніми технологіями і надалі економити на оплаті за комунальні платежі.
Умови для отримання кредиту
За умовами програми громадяни отримують часткове відшкодування коштів, витрачених на переобладнання і утеплення. Для отримання відшкодування спочатку доведеться взяти кредит на покупку матеріалів. Процес отримання кредиту відбувається наступним чином:

1. Власник житла вибирає необхідні матеріали зі списку, затвердженого законом. Наприклад, Ощадбанк публікує перелік магазинів-партнерів на своєму сайті. Це можуть бути:
• котли та насоси;
• прилади опалення;
• двері і вікна з посиленою енергозберігаючої функцією;
• спеціальні лампи, світлодіодні світильники;
• будівельні матеріали;
• і т.д.
2. Надає в банк пакет документів для оформлення кредиту.
3. Банк повинен дати згоду на надання кредиту на певну суму.
4. Далі власник оплачує продавцеві товар на суму встановленого внеску (зазвичай це 10% від загальної вартості), а підтверджуючий документ відносить в банк.
5. Отримує кредит, при цьому сума від банку перераховується безпосередньо продавцеві і купує товари на цю суму. Підтверджуючі документи також надаються в банк.
6. Отримує відшкодування на свій банківський рахунок, яке здійснює Державне агентство з енергоефективності.

У програмі «Ощадний будинок» калькулятор розрахунку відсотків можна знайти на офіційних сайтах банків-кредиторів.

Компанія «Балко» є партнером у цій програмі. У нас ви можете придбати необхідну продукцію та супутні матеріали (пінопласт, сайдинг, і т.д.). Для консультації з нашими фахівцями телефонуйте за номером