Opentech

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Металопластикові вікна опентек (OPEN TECK ™) з’явилися на ринку не так давно в порівнянні з продукцією інших великих виробників пластикових вікон. Зареєстрована ця марка в 2006 році в Україні. Однак за 10 з гаком років покупці встигли переконатися в якості вироблених компанією вікон і віконних профілів.

Починала компанія з виробництва пластикових підвіконь. Після того, як виготовляються їй підвіконня швидко набули популярності, була відкрита лінія по розробці віконних систем. І тут все зусилля виробників зосередилися на тому, щоб створити віконний профіль, що оптимально підходить для клімату України і подібних їй регіонів. Тому основний упор опентек робить на багатокамерні віконні профілі.

Безліч людей залишають позитивні відгуки на профіль опентек після його покупки і експлуатації.

Види профілів OPEN TECK

Фірма розробляє і випускає три основних профільних конструкції:
1. Вікно з 3-ма камерами серії Stardard. Ця серія відрізняється найнижчою вартістю, тому її можна закуповувати для скління об’єктів з великою площею, або для скління приватного будинку / квартири, якщо бюджет на ремонт обмежений. Володіють всіма функціями і рівнем якості стандартних склопакетів.
2. Вікно з 4-ма камерами серії De-Lux. Характеризується підвищеним опором теплопередачі і монтажною глибиною 60 мм. За співвідношенням ціна-якість ця серія є оптимальним варіантом.
3. Вікно з 5-ю камерами серії Elit. Серія має функції підвищеної теплоізоляції і підтримки оптимального рівня температури і вологості в приміщенні. Призначена для покупців, які люблять максимальний комфорт.

Переваги вікон марки опентек

Самі виробники виділяють у своїх віконних конструкцій наступні плюси:
• У вікон опентек ціна дуже демократична за рахунок розміщення виробництва на території України.
• Призначені для клімату з різкими температурними стрибками. Здатні переносити температуру від +50 до -40 градусів. Також сконструйовані з повною адаптацією до високої вологості навколишнього середовища.
• Виготовляються на обладнанні нового покоління, що відрізняється особливою точністю і високим ступенем технологічності.
• Довгий термін служби.
• Чи не вигорають від сонячного світла і не жовтіють з часом.

Купити опентек в Києві ви можете в компанії «Балко»! Телефонуйте