Обшивка

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Внутрішня обшивка балкона
Сьогодні багатьох людей цікавить така послуга, як внутрішня обшивка балкона, бо для багатьох це вже не розкіш, а необхідність. За допомогою внутрішньої обшивки балкона вирішується декілька задач — збільшення корисної площі, утеплення квартири і естетичний вигляд балкона. Різні варіанти матеріалів для внутрішньої обшивки балкона, та їх поєднання можуть обумовлюватися як функціональними особливостями Вашого балкона, так і залежати виключно від смакових вподобань. Наша фірма пропонує повний комплекс послуг по внутрішньому та зовнішньому оздобленню балконів матеріалами провідних українських та європейських виробників.Внутрішнє оздоблення балкона може бути виконано дерев’яною вагонкою або пластиковою вагонкою або гіпсокартоном.

Що таке дерев’яна вагонка?
Дерев’яна вагонка — це ідеальний варіант для тих хто прагне оточити себе затишком. Даний вид обшивки з’явився у нас першим, але його актуальність залишається незмінною. Його екологічні, теплоізоляційні та естетичні властивості поза конкуренцією. Приємний для очей малюнок дерева придає приміщенню особливої чарівності.Чим краще сорт деревини вагонки, тим менше сучків та нерівностей. Компанія «Балко» здійснює обшив дерев’яною вагонкою тільки найкращими сортами вагонки. Після того як роботи з обшивки балкона виконані, бажано деревину покрити спеціальним лаком, який дозволяє покращити зовнішній вигляд обшивки і підвищити довговічнічть деревини.

Пластикова вагонка — матеріал, який набрав популярності в останній час. Пластикова вагонка усуває нерівності стін, є гарним звукоізолятором і що найголовніше не вигорає на сонці. Пластикова вагонка має високий ступінь пожаробезпеки. Обшив пластиковою вагонкою проходить швидше і легше, чим дерев’яною, і що головне, пластикову вагонку легше мити і не потрібно покривати спеціальним лаком після монтажу. При обшивки балкона пластиковою вагонкою можливо використовувати майже будь-який колір, що дозволяє втілити у життя будь-яку дизайнерську ідею.

Обшив балкона пластиковою чи дерев’яною вагонкою — це перш за все довговічність, але якщо Ви бажаєте перефарбовати балкон та часто додати нових кольорів, тоді Вам підійде обшивка балкона гіпсокартоном. Цей варіант робить можливим нанесення слоя штукатурки, фарбування, а також поклейку шпалер. Гіпсокартон не дарма займає одне із ведучих місць в ієрархії будівельно-оздоблювальних матеріалів. Його основні переваги — міцність та легкість, яка допомагає значно зменшити загальну вагу конструкції. Тому внутрішня обшивка балкона гіпсокартоном — відмінний варіант, якщо Ви хочете, щоб балкон виглядав як продовження кімнати.