Москітна сітка

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Москітні сітки давно є невід’ємною частиною пластикових вікон. Велика частина власників будинків і квартир встановлює їх одночасно з склінням. Купити москітну сітку – це свого роду необхідність. Тому що в теплу пору року, коли вікна відкриті більшу частину доби, тільки сітка є перешкодою для потрапляння в кімнату комах.

Переваги москітної сітки

Головним завданням москітної сітки, виходячи з її назви, є захист від комарів і мошок. Але вона виконує не тільки ці функції. Крім цього сітка захищає:
1. Від сміття і недопалків. Актуально для мешканців нижніх поверхів, в відриті вікна яких може потрапляти сміття, камінчики з траси або жвавій вулиці. Також актуально для мешканців будь-якого поверху при захисті від попадання сміття і недопалків з вікон зверху.
2. Від випадіння домашніх тварин. Існує спеціальний різновид – москітна сітка «антикішка», основою якої є міцне щільно, стійке до укусів і подряпин котів. Кішки і коти дуже люблять сидіти біля відкритого вікна, і при цьому часто інстинктивно стрибають на пролітають поруч птахів. Це загрожує їх випаданням і загибеллю, якщо вікно знаходиться на верхньому поверсі. Звичайну сітку кіт може порвати або прогризти, але не сітку «антикішка». При установці такої сітки важливо змонтувати додаткові кріплення для більш жорсткої фіксації, щоб кіт не видавив сітку з пазів при стрибку на неї.
3. Від пилу і пуху. Сучасні сітки мають дрібну комірчастуструктуру, яка не пропускає пух з дерев і рослин, і навіть частково захищає від пилу.
Види москітних сіток
Сітки поділяються за видами залежно кріплення до вікон. Найбільш часто зустрічаються варіанти виглядають так:
• Рамкова або сітка-рамка. Виглядає як рама з полотном з алюмінію, яка вставляється в спеціальні пази, прикріплені до вікна. Сама популярний марка виробника – це москітна сітка Анвіс на пластикові вікна.
• Рулонний або сітка-роллета. Виглядає як жалюзі зі спеціального пористого полотна, які при підніманні згортаються в рулон. Зазвичай їх використовують, коли треба закрити вікно або прорізи великих розмірів.
• Розсувна. Встановлюється на спеціальні рейки і рухається в сторони у віконному отворі. Найчастіше встановлюється на балконах і лоджіях.
• На магнітах або липучках. Якщо з якихось причин не можна свердлити віконний профіль для установки кріплень для сітки, то можна кріпити сітку на липучку або магніт. Такий вид сітки можна знімати і вішати заново близько 1000 разів без наслідків для надійності фіксації.

Фахівці компанії «Балко» проконсультують, яка саме в Вашу квартиру підійде москітна сітка. Купити в Києві сітку і замовити її установку ви можете, зателефонувавши нам по телефону