Монтаж вікон в котеджах

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

 

Монтаж вікон в котеджі є частиною етапу будівництва. При цьому це одна з найважливіших його фаз, тому що від того, наскільки якісно зроблена установка, буде залежати клімат, звуко- і теплоізоляція в усьому будинку. Установкою вікон завжди займаються професійні будівельники. Але власникові будинку при цьому не зайве знати загальний хід процесу і нюанси монтажу для різних типів будинків.
Монтаж вікон для котеджів з різних матеріалів
В першу чергу при установці вікон в заміський будинок приймається увагу матеріал, з якого будинок зроблений. Тому що від поведінки матеріалу, від того, чи піддається він усадки, деформації з часом, в подальшому буде залежати надійність монтажу.
• Встановлюючи вікна в дерев’яний будинок, завжди треба мати на увазі його подальшу усадку. Після завершення будівництва дерево ще якийсь час може непомітно для ока змінювати форму, піддаватися деформації, що буде впливати на розташування вікон в отворах. В обов’язковому порядку монтаж вікон треба виробляти на попередньо підготовлену спеціальну конструкцію – обсаду. Так називається короб з дерева, що встановлюється в отвір вікна. Вже на обсаду монтуються самі вікна. Дана конструкція приймає на себе весь тягар стін при їх деформації, не дає вікна перекоситися чи пошкодиться.
• Установка вікон в будинок з цегли або бетонних блоків відбувається за типом расклинивания. Віконні рами кріпляться в отворах спеціальними кріпленнями – анкерами, а після стики запінюється спеціальною піною. Зверху встановлюються укоси для захисту монтажного шва від зовнішніх факторів і для додання естетичного зовнішнього вигляду.

Монтаж по виду вікон

Чималу роль при установці грає те, які за формою вікна вибирає для свого будинку власник. Монтаж вікон в котедж буде відрізнятися за вартістю для вікон зі стандартними і нестандартними формами. Також ціна і складність установки істотно збільшуються, якщо вибрано панорамне скління. Умовно скління з вигляду вікон можна розділити на наступні категорії:
1. Панорамное. Коли в більшості кімнат або в усіх встановлюються великі віконні прорізи від підлоги до стелі. Двері між вікнами зазвичай теж скляні, органічно вписуються в будь-яку конструкцію.
2. Класичне. Вікна встановлюються стандартної прямокутної форми, в звичайних рамах.
3. Нестандартне. Вікна вибираються відмінною від прямокутної форми – круглі, трикутні, трапецієподібні, у вигляді арок і т.д.
4. Змішане. Поєднання декількох видів вікон – наприклад, класичні з панорамними, або класичні з нестандартними.

Замовити монтаж вікон для котеджу будь-якого виду ви можете у компанії «Балко». Телефонуйте нам