Монтаж і Евромонтаж вікон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Монтаж і Евромонтаж металопластикових вікон включає в себе одне дуже важливе для якісної установки дію – обладнання монтажного шва. Швом називають місце стику вікна і стіни. Якість шва, а також те, за допомогою яких матеріалів він монтується, буде в подальшому впливати на всі функції вікна – тепло і шумоізоляційні енергозберігаючі тощо

Показники якісного монтажного шва

До шву пред’являються свої вимоги. Щоб забезпечити повноцінну установку вікна, шов треба робити:
• захищеним від кліматичного впливу, від різкої зміни температури;
• захищеним від зовнішніх пошкоджень, інакше герметичність стику буде порушена;
• обладнаним паро- та водонепроникним покриттям;
• володіє теплоізояціоннимі властивостями;
• з дотриманням всіх екологічних норм, не токсичним;
• розрахованим на тривалий строк експлуатації.

Для виконання всіх зазначених умов шов після запінення завжди зовні чимось захищають – встановлюють нащельники, покривають штукатуркою, силіконом, герметиком і т.д.

Для визначення якісних показників шва існують стандарти ДСТУ. Установка пластикового вікна по ГОСТу означає, що в обов’язковому порядку виконується комплекс робіт по захисту шва і піни в ньому.
Що значить монтаж по ГОСТу
ГОСТ – це встановлені державою стандарти на виконання певних видів робіт. При монтажі і ЄВРОМОНТАЖ вікон відносно шва вимоги і стандарти звучать наступним чином:
1. Шов повинен мати певні властивості.
2. У шва повинні бути певний розміри.
3. Віконний отвір повинен бути певного розміру.
4. Віконна конструкція повинна бути закріплена певним чином.
5. Роботи повинні бути офіційно оформлені і задокументовані.
6. Підрядник, що виконує роботи, повинен надати гарантію.

Монтаж за ГОСТом в Україні означає використання спеціальних матеріалів: на шов накладають саморозширювальні ущільнювачі, гідроізоляційні і пароізоляційні матеріали. Зазвичай це монтажні стрічки. Їх застосування, по-перше, захищає шов від попадання води і вологих опадів зовні. По-друге, забезпечує висновок конденсату і зайвої вологи зсередини на вулицю. І, по-третє, не дає шву піддаватися зовнішнім впливам і сонячного світла, від якого шов руйнується.

Монтаж пластикових вікон в Києві по ГОСТу здійснює компанія «Балко». Ми проводимо якісні та швидкі роботи по відмінною ціною! Телефонуйте нам за телефоном