Металопластикові вікна

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Ясно, що вікна металопластикові повинні бути максимально надійними, адже встановлюються вони не на один рік.
Ми також розуміємо, що Ви, як покупець хочете отримати високу якість пластикових вікон, і не переплачувати при цьому за послуги посередників, рекламні кампанії та інші непотрібні елементи, через які ціна вікна металопластикового Київ набагато вище.
Ми ні в якому разі не примушуємо Вас до покупки (Ви ж не купуєте новий автомобіль або телевізор, відразу ж після того як побачите рекламу).
Просто ми відчуваємо щиру радість в ті моменти, коли Ви отримуєте можливість добре заощадити, і сьогодні такий момент настав, адже вікно пвх у нас стоїть на порядок менше, ніж у більшості інших фірм.

«Балко» – економія без шкоди для якості

Для всіх клієнтів компанії «Балко» зараз діє спеціальна пропозиція, завдяки якому купити вікно пластикове стало дуже вигідно.
• Наше виробництво дозволяє виготовляти вікна металопластикові ціна яких на 17%, ніж конструкції з профілю Rehau;
• Спокуслива вартість металопластикових вікон з профілю «Опентек» нижче вікон з профілю Salamander на 21%;
• Чи вигідно замовити металопластикові вікна з 2-х камерним склопакетом можна також у нас;
Ви запитаєте: «У чому тут підступ?»
Ми відповідаємо: «Ніякого підступу немає, просто ціна на пластикові вікна з українського профілю« Опентек »дозволяє істотно знизити ціну собівартості і без втрати якості.
Чому вікна «Балко» коштують дешевше, ніж у багатьох інших виробників?
Прийнятна ціна пояснюється простим фактом: вся продукція «Балко» проводиться в Україні, а це дозволяє істотно знизити витрати на виробництво, зберігши високу якість віконних конструкцій і зробивши металопластикові вікна в Києві одними з найдоступніших на ринку.
Крім того віконні конструкції «Балко» мають наступні переваги:
• В процесі виробництва враховуються кліматичні умови в нашій країні. Збільшена ширина дозволяє уникнути промерзання вікон і освіти на них конденсату.
• ПВХ-вікна зберігають високу ступінь герметичності і водонепроникності на весь період експлуатації, при тому, що ціна на металопластикові вікна вкрай низька. Рами і стулки мають великий запас міцності, здатний витримати великі навантаження на зразок штормового вітру і навіть урагану.
• Всі конструкції зсередини посилюються надійними металевими профілями, завдяки чому геометрія стулок і рам нітрохи не зміниться через багато років. Рухливі елементи також виготовляються з міцних металів, і дозволяють застосовувати вікна «Балко» при склінні балконів, лоджій та інших конструкцій і надати Вам дешеві пластикові вікна високої якості.
Прийнявши рішення купити металопластикові вікна виробництва компанії «Балко» Ви ні на секунду не пошкодує про це, адже якість наших віконних конструкцій нічим не поступається іменитим європейським виробникам
Крім того ціни на металопластикові вікна Київ одні з найнижчих на ринку завдяки використанню високоякісних профілів українського виробництва, іменитої Австрійської фурнітури «Maco», а також відсутності витрат на посередників і масштабні рекламні кампанії.