Лоджія під ключ

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Лоджія під ключ в Києві є дуже затребуваною послугою в даний час. Тим більше що дана послуга насправді включає в себе не тільки скління. Це цілий комплекс робіт зі створення з лоджії комфортного теплого приміщення, придатного для довгого часу. У такому вигляді лоджія перетвориться в деякому роді міні-кімнату, яку можна використовувати на свій розсуд: відпочивати в ній або, навпаки, займатися справами, влаштувати оранжерею, тренажерний зал, зберігати речі і т.д.

Що включає в себе послуга «лоджія під ключ»

Замовляючи комплекс робіт з вашої лоджією, ви повинні розуміти, що робота над нею буде проходити в кілька етапів.
1. В першу чергу лоджія повністю очищається від сміття, і при необхідності здійснюється демонтаж деяких деталей. Це можуть бути перила, обшивка, склопакети – в залежності від ступеня ремонту / реставрації приміщення.
2. Далі відбувається скління, як правило, теплим «методом». Завдяки своєму розташуванню всередині стін будинок парапет лоджії здатний витримувати значні навантаження. Тому для засклення встановлюються багатокамерні, досить важкі вікна з поліпшеною функцією теплоізоляції. Хоча за індивідуальним замовленням склити можна і за допомогою полегшених алюмінієвих конструкцій.
3. Етап внутрішнього утеплення являє собою теплоізоляцію парапету, стін, стелі спеціальними матеріалами: пінопластом, мінеральною ватою, пінополіуретаном і т.д. Поверх шару утеплювача проводиться обшивка оздоблювальними матеріалами: деревом, вагонкою, плиткою або іншим за вашим вибором.
4. Частим елементом є заміна електропроводки, розеток, зміна місця положення або установка нових вимикачів і світильників.
5. Оздоблення зовні також входить в комплекс. Вона захищає лоджію від впливу зовнішніх факторів і одночасно прикрашає її. Тут використовуються стійкі до кліматичних перепадів матеріали, такі як сайдинг, профнастил і т.д.
6. Фінішна косметична обробка іноді може включати в себе установку сушарки для білизни або меблів на замовлення.

Менеджери компанії «Балко» розкажуть вам про всі етапи, терміни і ціною лоджії під ключ в нашій компанії. Телефонуйте за номером