Ламіновані вікна

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Пластикові вікна ПВХ модний тренд і ідеальне дизайнерське рішення.

Про великому попиті пластикових вікон навіть не варто писати. Всі знають про значні переваги перед традиційними дерев’яними.

Але нинішні конструкторські рішення диктують свої умови. Дуже часто стандартні білі рами псують дизайнерську родзинку. Тому на ринок будматеріалів вийшов новий продукт: ламіновані пластикові вікна.

Для ідеального дизайну фасаду або інтер’єру будинку все частіше використовують «кольорові» рами з металопластику. Спеціальна новітня технологія під великим тиском, на молекулярному рівні, з’єднує плівку, обраного кольору з ПВХ. В результаті отримують міцні ламіновані вікна пвх різних відтінків.

Вони бувають декількох видів:

Ламінація з одного боку. Це залежить від планів клієнта, якщо для фасаду буде естетично виглядати рами під дерево, а всередині підходять стандартні білі. Або, наприклад, в квартирі для ідеального поєднання стилю потрібні отвори певного кольору, а зовнішній вигляд не має ніякого значення.
Двостороння ламінація. Це природно вікна ПВХ, пофарбовані з двох сторін.
Ламінація в «масі». Це фарбування не тільки зовнішньої сторони рами, а повністю весь отвір в обраний колір.
Клієнт повинен бути готовий, що ціна на ламіновані вікна вище, ніж на звичайні білі. Крім цього, замовлення доведеться чекати трохи довше, через трудомісткість виготовлення таких вікон. Одностороння ламінація буде вище на 30-35% від стандартного ПВХ, двостороння відповідно на 60 – 70%, а ось за ламинацию в «масі» треба заплатити подвійну ціну.

Щоб визначитися з кольором ПВХ, потрібно враховувати колір фасаду або покрівельних покриттів, а також внутрішній інтер’єр приміщення. Фото палітри ламінованих вікон можна подивитися на сторінці компанії, де представлені:

стандартна палітра кольорів. Рами імітують забарвлення натурального дерева;

нетрадиційна гамма. Дозволяє максимально досягти будь-які дизайнерські задумки і виконати будь-яке архітектурне рішення.

Відмінна якість повністю компенсує високу ціну на ламіновані пластикові вікна. Купуючи в нашій компанії товар, ви автоматично отримуєте гарантію не тільки на цілісність вироби, а й незмінність кольору віконної рами. А легкість в догляді за даною продукцією приємно здивує будь-яку господарку. Предостатньо буде протирати вологою губкою без використання абразивних засобів накопичилася пил.