Козирок, відлив, нащельник

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Установка вікон в кімнатах, а також на балконах і лоджіях передбачає комплексну роботу. Це означає, що справа не обмежується тільки безпосередньо установкою склопакетів у віконні прорізи або склінням балкона, як прийнято вважати. Додатково монтуються і інші елементи, деякі в обов’язковому порядку, деякі за бажанням.

Що таке і для чого потрібні козирок і відливи

Два елементи – відлив на вікна і козирок на балкон ціна яких мала але при монтажі вікон є обов’язковими і встановлюються для захисту від вологи і опадів. Перший – це відплив віконний.
• Відливи є виступ з зовнішньої сторони вікна, в нижній його частині. По суті, вони виглядають як підвіконня, тільки невеликого розміру. Відплив оберігає стики між вікном і стіною, а також фасад від потрапляння туди дощу, снігу, вологи і т.д. Від того, з якого матеріали встановлені відливи і наскільки якісно, ​​залежить термін служби вікна в цілому. Виготовляються з алюмінію, оцинкованої сталі, полімерів. У сучасному виконанні відливи також виглядають естетично привабливо і прикрашають вікно зовні.
• Козирок на балкон є також обов’язковим елементом при склінні. Його ще називають верхнім відливом. Козирок встановлюється зверху скління поверх монтажної піни і закриває її. Так само, як і відлив, він захищає вікно і балкон від вологих опадів, створює відтік води під час дощу в сторони від вікна, допомагає воді стікати і не накопичуватися по периметру віконної рами. Виготовляють козирки в основному з оцинкованої сталі. Важливим моментом є додаткова гідроізоляція монтажного шва в місці встановлення козирка.
Що таке нащельник на пластикові вікна пвх

Нащельники є сучасним способом облагородити вікно після установки і надати йому завершеного вигляду і лиск. Встановлюються вони на монтажний шов по периметру вікна. Справа в тому, що вікно фіксують у віконному отворі за допомогою піни. Піну в обов’язковому порядку треба зверху чимось закрити, тому що вона не повинна піддаватися зовнішнім впливам, опадам, сонячного світла.

Раніше піну декорували оштукатурюванням, замазували, шпаклювали. Згодом з’явився спеціальний герметик для покриття. Але ці способи не найшвидші і досить неохайні в процесі здійснення. Сьогодні можна просто придбати нащельник пвх ціна яких невелика, і установка дуже швидка і проста.

Вони являють собою планку, яка кріпиться на монтажний шов за допомогою клейкої стрічки, рідких цвяхів або саморезов. Виготовляються з дерева, пластика, різних видів металу.

Компанія «Балко» пропонує Вам відлив на вікно купити – дешево, замовити виготовлення та купити козирок Київ і нащельники по самим приємним цінами! Отримати консультацію та зробити замовлення ви можете за телефоном