Комплектуючі

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Комплектуючі для металопластикових вікон складаються з основних складових. Таких як: склопакет, фурнітура, підвіконня, козирок, відлив, нащельник. І їх вибір грає не останню роль в установці вікон.

Склопакет

На зміну звичайним стеклам і дерев’яних рам прийшли металопластикові вікна зі склопакетами, і швидко стали популярними і затребуваними. І це не дивно. Адже вони крім естетичної функції, мають підвищені тепло- і звукоізоляційні властивості.

Невід’ємною, найважливішою частиною віконної конструкції є склопакети. Адже саме вони підтримують більше 80% теплоізоляції в будинку.

Скло, що використовуються в склопакетах, бувають найрізноманітнішими, відповідають різним вимогам:

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ – це скло, з нанесеним на його поверхню спеціальним низькоемісійним покриттям. Такі склопакети володіють підвищеними теплоізоляційними властивостями.
ТРИПЛЕКС – це багатошарова конструкція, що складається з декількох стекол, між якими є прошарки. Такі склопакети характеризуються міцністю, вогнестійкістю, шумоизолирующими властивостями.
Тоноване – це скло, на яке наклеюється спеціальна плівка, що перешкоджає проникненню всередину приміщення прямих сонячних променів, яскравого світла і надмірного тепла. Такі склопакети відрізняються високими показниками поглинання світла, підвищеною міцністю.

Фурнітура

Від правильного вибору якісної і надійної фурнітури на 50% залежить, наскільки тривалим буде експлуатація металопластикових вікон. Чому так важливо зробити правильний вибір, які головні функції виконує фурнітура та хто з виробників заслуговує на особливу увагу.

Що можна робити за допомогою фурнітури:

 • відкривати і закривати вікна за допомогою поворотно-відкидний фурнітури
  провітрювати приміщення, використовуючи деякі режими (поворотне, відкидне, щілинне і ін)
  запобігати провисання стулки вікна
  блокувати помилкове відкривання
  захистити дітей і домашніх тварин від випадання
  захистити житло від злому

Підвіконня

Ще одна складова комплектуючих. Одним з головних переваг є ціна пластикових підвіконь. Вони найбільш доступні й легкі в монтажі. Догляд за ними гранично простий: досить протирати поверхню тканиною, змоченою у воді з додаванням неабразивного миючого засобу або взагалі без нього. Їх виготовляють, застосовуючи метод екструзії, після чого покривають захисною плівкою. Плівки розрізняються за своїми властивостями, але всі вони надійно захищають поверхню ПВХ підвіконь від зовнішніх впливів.