Ідеї для балкона

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Балкон в сучасних будинках вже давно не використовується просто для зберігання речей або як місце, куди можна вийти подихати повітрям. Якість нинішніх будівельних матеріалів дозволяє створити з нього справжню кімнату, де можна проводити багато часу в будь-який час року.

Тому, затіваючи облаштування балкона, власникові будинку або квартири залишається тільки вибрати на балкон дизайн, що відповідає його побажанням. Ідеї ​​для дизайну будуть залежати від того, які функції буде виконувати відремонтований балкон.

Чим може стати балкон

При належній фантазії і хорошому бюджеті кількість версій того, чому можна стати балкон, практично не обмежена. Але на практиці умови і клімат диктують свої правила, і не кожну версію можливо втілити в життя. Але все одно є багато варіантів, які під силу здійснити при звичайному бюджеті і в наших кліматичних умовах. Плануючи для балкона ремонт, візьміть на замітку наступні ідеї:
1. Куточок для хобі. Якщо ваше хобі вимагає наявності простору – наприклад, малювання, гончарна ліплення, макраме, вироби і т.д. – не обов’язково займатися їм в кімнаті. Тим більше що деякі хобі супроводжуються різким запахом розчинників, лаку і т.п. Обладнайте балкон під майстерню, де і вас ніщо не буде відволікати від творення, і ви нікому не заважаєте.
2. Робоче місце. Для створення робочого процесу важливо, щоб нічого не відволікало. Обов’язково варто повісити якісні жалюзі або штори, щоб сонце не заважало працювати на комп’ютері або з паперами. Дизайн балкона найкраще зробити мінімалістичний, в світлих тонах. З меблів буде досить столу, зручного стільця і ​​шафи при необхідності.
3. Тренажерний зал. Відмінна ідея для тих, хто займається спортом вдома, але не має можливості поставити тренажер в кімнату. Для активних занять варто подбати про протиковзку підлогове покриття і утеплення балкона.
4. Літня спальня. Ті, хто живе в жаркому регіоні, цілком можуть обладнати на балконі річну спальню і спати прямо поруч з відкритим вікном. Туди можна поставити як розкладається крісло, так і тахту, або навіть невелику ліжко. У зимовий час ці зручні місця можна використовувати просто для короткочасного відпочинку або читання.
5. Бібліотека. Книголюби цілком можуть поставити стелажі з книгами на балконі, щоб не займати місце в передпокої або вітальні. Тільки треба пам’ятати, що книги бояться вологості, тому обшивка і склопакети повинні вибиратися з функцією підвищеної вологоізоляції.
6. Оранжерея. Підвіконня в кімнатах мають обмежену довжину і ширину. При всьому бажанні туди не вмістити більше 5-7 горщиків з квітами. А що робити, якщо горщики до того ж великого розміру? Прекрасним виходом буде обладнати міні-сад на балконі, зробити підвісні полки або просто розставити горщики в бажаному порядку. Для такого балкона підлогове покриття краще вибирати легкомиюче, наприклад, керамічну плитку або лінолеум.

Компанія «Балко» допоможе перетворити ваш балкон в місце, повністю обладнане згідно з вашими побажаннями! Телефонуйте нам за телефоном