Фурнітура

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Встановлюючи вікна в своє житло, звичайний власник прискіпливо підходить до вибору марки виробника, кількості камер у вікні, якості шибок, але при цьому завжди забуває про фурнітуру. А адже фурнітура для металопластикових вікон ПВХ грає важливу роль нарівні з усіма перерахованими елементами, а іноді навіть і важливіші.

Саме завдяки їй забезпечується повне відкриття і закриття вікна, щільне прилягання стулок один до одного і до рами, а також частково звуко- і теплоізоляційні функції. Також від фурнітури в першу чергу будуть залежати протизламні якості вікна.

Види фурнітури

Для того, щоб вибрати правильну фурнітуру, треба розуміти, які взагалі є її різновиди. Елементи фурнітури бувають різної форми і видів в залежності від способу відкривання вікна. виділяють:
• розсувний;
• поворотно-відкидний;
• комбінований способи.

Найпоширеніший – це поворотно-відкидний. Є загальні елементи, наприклад, ручки, засувки і замки, ущільнювачі, які використовуються для вікон всіх типів. Але є ті, які використовуються тільки при певному способі. Наприклад, тільки у розсувного вікна будуть встановлені ролики, що представляють собою рейкову конструкцію, по якій вікно рухається по горизонталі. Або в поворотно-відкидному вікні буде встановлений обмежувач повороту, що не дає вікна розчинятися.

Серед найголовніших деталей фурнітури для пластикових вікон і дверей виділяють:
• Ручки. Використовуються на вікнах будь-якого виду. Вибирати ручку треба, виходячи з тактильних відчуттів (наскільки зручна її форма для вашої руки, наскільки приємна поверхня) і надійності механізму.
• Запори, замки, блокатори, інші види засувок. Замки і клямки використовуються для замикання вікна, щоб його часом не розгорнуло вітром або не змогли зламати зовні. Також різні блокіратори використовуються для захисту від маленьких дітей, які можуть випадково розкрити вікно і отримати при цьому травму.
• Петлі. З’єднують стулку і раму вікна один з одним, забезпечують їм рівномірність навантаження. Відповідають за легке відкриття / закриття. Для петель дуже важливий матеріал виготовлення, так як вони піддаються значному навантаженні при експлуатації.
• Ущільнювачі. Це матеріал, за допомогою якого стулка щільно прилягає до рами. За рахунок ущільнювачів багато в чому забезпечується теплоізоляційна функція. Виготовляються з каучуку, силікону, термоеластопласту, хлоропренового каучуку і т.д.
• Деталь захисту стулки від провисання. Використовується у відкритому положенні, щоб зняти навантаження з стулки, і в закритому, щоб зменшити тиск на петлі.

Крім перерахованих елементів в залежності від типу конструкції існують ще додаткова фурнітура для пластикових вікон. Купити різні види фурнітури і замовити їх установку на ваше вікно ви можете в компанії «Балко». Зв’яжіться з нами по телефону