Французький балкон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Французький балкон є специфічним різновидом балкона. Раніше так називали виступаючу вперед вузьку майданчик з кованими поручнями по периметру. Розмір її був достатній тільки для однієї людини. Використовувався такий балкон Французький для провітрювання і вентиляції приміщення.

Сьогодні це, по суті, не балкон в звичному розумінні, а двері або панорамні вікна з дверима, перед якими є мінімальна обгороджена площадка або просто огорожа зовні. Огорожа, як і раніше, робиться з кованого металу. Такий вид вікон із зовнішніми перилами іноді ще називають «французьке скління балкона».

Для чого потрібен французький балкон

Так як корисна площа у французького балкона мінімальна, то його не можна використовувати в звичному розумінні – як місце для відпочинку, проведення часу або зберігання речей. Але, тим не менш, власники квартир продовжують ставити огорожі зовні, навіть при відсутності площадки. Чому?
• в першу чергу, це робиться заради декоративного прикраси. Дійсно, кручені перила з різними видами кування звертають на себе увагу, виглядають ажурно і вишукано, прикрашають вікно і будівля;
• також обгороджений простір дозволяє створити свого роду оранжерею любителям рослин. Горщики і вазони розміщуються в поглибленні балкона, а наявність вікон дозволяє використовувати різний декор для додання міні-саду оригінальності;
• в деяких випадках огорожа грає і захисну функцію – це актуально для квартир на нижніх поверхах. Вона захищає від злому, попадання сміття з вулиці або навіть футбольного м’яча.
Види французького балкона
Часто, коли власник приміщення просить встановити панорамне скління балкона, то мається на увазі установка панорамних вікон з огорожею. У таких випадках на вибір можна запропонувати два різновиди:
1. Вікна та / або двері з виходом назовні і вузькою майданчиком у вигляді бетонного виступу. Ширина такого майданчика звичайна дорівнює або трохи більше ширини людської ступні. Дозволяє вийти і постояти недовгий час.
2. Вікна і / або двері з зовнішніми металевими поручнями. Дозволяє без побоювання відкривати двері навстіж і стояти в отворі без ризику впасти вниз Французький балкон в хрущовці.

Монтаж Французького балкона під ключ – дуже непростий. Тому виконувати його повинні виключно професіонали. Компанія «Балко» займається виробництвом і установкою будь-яких видів французьких вікон на балкон. Замовити консультацію і установку Французький балкон Київ ціна Ви можете по телефону