Енергозберігаючі вікна

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Про зимових холодах, вогкості і сльоти, жителі України знають не з чуток. Кожен з нас хоче повертатися ввечері в теплий і затишний будинок, і “Балко” допоможе вам зробити його саме таким.

Складно уявити, але дуже багато залежить від теплозахисних та енергозберігаючих функцій вікон. Залежно від типу вашого будинку, через вікна втрачається до 56% так необхідного тепла. Це позначається не тільки на самопочутті, здоров’я і атмосфері в квартирі, але і на рахунках за комунальні послуги.

При всьому бажанні, утеплити стіни квартири зовні не вийде. Але є й інше рішення – енергозберігаючі вікна.

До їх переваг відносять:

• економічність – у порівнянні зі звичайними склопакетами, енергозберігаючі пластикові вікна зберігають температуру. Це означає, що витрата енергоресурсів знижується. Ви зможете переконатися в цьому, отримавши вже перший рахунок за електроенергію – сума до оплати буде нижче приблизно на 30%;
• розширену зону теплового комфорту – поруч з таким вікном сміливо можна розташувати навіть дитяче ліжко, адже протяги вам не загрожують;
• знижене вплив сонячної енергії – можна забути про спеку і духоту в літній період.

Від звичних двокамерних склопакетів, енергозберігаючі вікна відрізняються принципом теплового дзеркала. Після того, як на звичайне скло наноситься напилення іонів срібла, воно починає відбивати тепло всередину. Відповідно, теплоізоляційна здатність вашого склопакета стає в два рази краще. Замінивши повітря на аргон в склопакеті, можна підвищити ефект енергозбереження. Чим більше показник опору теплопередачі, тим більше тепла залишається в приміщенні.

Такі конструкції повністю безпечні для навколишнього середовища і людей.

Енергозберігаючі вікна купити за доступною ціною ви можете в компанії “Балко”. У нас широкий асортимент найкращих рішень для вашого будинку. Ми гарантуємо, що продукція “Балко” відповідає всім вимогам до сучасних віконних конструкцій.

Ми працюємо тільки з самими передовими і екологічно чистими матеріалами, що дозволяє забезпечити стійкість до будь-яких зовнішніх факторів, перепадів температур, несприятливих погодних умов. Співпрацюючи з “Балко”, ви можете бути впевнені в довговічності експлуатації та надійного захисту вашого життя.

Як визначити справжність склопакета?

В першу чергу, необхідно купувати енергозберігаючі вікна в перевірених компаніях зі стійкою репутацією, до яких і відноситься “Балко”. Ми можемо надати гарантії якості своєї продукції і відповідні сертифікати.
Самостійно наявність напилення можна визначити за допомогою нагрівання скла звичайної запальнички. Колір полум’я зміниться, що ви відразу побачите. Енергозберігаючий склопакет з аргоном оснащений клапанами, призначеними для випуску газу.