Дерев’яна вагонка

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Дерев’яна вагонка являє собою матеріал для обшивки, створений з деревини. Це тонка дошка з системою з’єднання «паз-гребінь». За рахунок її позитивних властивостей і класичного зовнішнього вигляду вона застосовується при обробці приміщень як усередині, так і зовні.

Переваги вагонки з дерева

Вагонку як оздоблювальний матеріал вибирають регулярно, часто віддаючи їй перевагу перед іншими видами обробки. Вона має такі плюси:
• Найголовнішими перевагами вагонки є, звичайно ж, її екологічність і безпеку. Так як виготовлена ​​вона з натурального дерева, то можна не боятися виділення якихось домішок в приміщенні, не побоюватися виникнення алергії, створення парникового ефекту через ненатурального матеріалу і т.д.
• Шляхетний класичний зовнішній вигляд. Дерев’яна обшивка вагонкою підійде практично до будь-якого інтер’єрного стилю.
• Довгий термін експлуатації. Натуральне дерево при належній обробці здатне служити десятиліттями.
• Міцність. Подібну обшивку складно пошкодити випадково, просто зачепивши її.
• Допомагає підтримці здорового мікроклімату в приміщенні.
• Добре звуко- і теплоізолюється. Тому прекрасно підійде як обшивка на балкон.

Власники будинку або квартири, які вирішують купити дерев’яну вагонку в Києві для обробки приміщень, можуть бути впевнені в тому, що вони використовують якісний і безпечний для здоров’я матеріал.
види вагонки
Дерев’яна вагонка буває декількох різновидів. Поділ відбувається за такими характеристиками:
1. Вид деревини, з якого виготовляють матеріал. Це можуть бути:
• Листяні дерева. Деревина у них більш жорстка, тому вагонку з листяних порід добре використовувати для зовнішньої обшивки, для обробки лазні, тому що дошки менше піддаються деформації і вологи. Буває дубова, березова, липова, з ясена, вільхи, модрини та ін.
• Хвойні дерева. Така вагонка характеризується наявністю специфічного запаху смоли, тому її краще не використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, де запах посилюється. Чудово підійде для обробки внутрішніх приміщень. Буває соснова, кедрова, ялинова і ін.
2. Форма профілю. За цим критерієм виділяють звичайну вагонку і євровагонку, які розрізняються за стандартами виробництва. Звичайна проводиться за ГОСТом, а євровагонка – за європейським DIN. Обидва види мають різні розміри, обробку, ступінь вологості. Сьогодні купити евровагонку також легко, як і звичайну.
3. Вид класу. Виділяють три основні класи – А, Б і С. З-клас з найнижчим рівнем, планки використовуються в технічних приміщеннях, наприклад, в сараї, бо можуть мати шлюб, відколи, тріщини І.Д. В Б-класі з вад можуть потрапляти сучки. А-клас має вищий ступінь обробки.

Дізнатися ціну на дерев’яну вагонку в Києві і замовити покупку, а також обшивку приміщення ви можете в компанії «Балко», зв’язавшись з нами по телефону