Ціни на вікна з середньостатистичними розмірами

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)
Ціна вказана з українського профілю Опентек – однокамерного склопакета – турецької фурнітури Vorne — і з установкою

Стоимость№354Ціни на вікна з середньостатистичними розмірами, формуються виходячи з матеріалів і фурнітури, які використовуються при складанні вікна, а також додаткових пристроїв та індивідуальних особливостей віконного отвору. Якщо це не стандартне вікно, а якась складна форма – вартість такого вікна буде значно більше.

Профіль.

Вартість цього елемента вікна безпосередньо залежить від виробника, і, відповідно, якості та надійності продукції. Так, пластиковий профіль німецького виробництва буде за всіма параметрами відповідати європейському рівню. Металопластикові вікна будуть дорожче звичайних ПВХ через металевого армування. Довжина профілю також впливає на ціну вікна в бік зростання.

Склопакети.

Чим більше камер в склопакеті – тим він дорожчий. В цілому традиційно ставлять двокамерні склопакети, вони оптимальні для наших погодних та шумових умов. Якщо Вам потрібна підвищена безпека – замовляйте загартоване або броньоване скло, але готуйтеся платити за нього більше.

Фурнітура.

Надійність Вашого пластикового вікна безпосередньо залежить від тієї фурнітури, на якій воно зібрано. Так, надійні механізми від кращих європейських виробників набагато відчутніше підвищать вартість вікна, ніж фурнітура з Китаю. Фурнітура оригінальних забарвлень і форм зустрічається рідше і коштує дорожче.