Балкон з виносом

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Балкон з виносом є простір, площа якого додаткового розширили певним методом. Це не означає, що балкон дуже значно збільшується в розмірах. На жаль, його не вийде збільшити навіть в раз-півтора. Розширення відбувається в розмірах від 10 до 50 см. По периметру. Але навіть така додаткова площа дає власникам переваги:

на початку вузькому балконі стає можливим переміщатися без перешкод, обладнати місце для відпочинку, зберігання речей і т.д.
розширення балкона середнього розміру дає можливість поставити там додаткову меблі (наприклад, ту ж сушилку, яка раніше не поміщалася), перенести на балкон горщики з квітами, зберігати великогабаритні речі і т.д.

Зазвичай після винесення балкон відразу остекляют. Засклити балкон з виносом в Києві буде оптимальним рішенням після його переобладнання.

Способи виносу балкона

Існує два основні методи зробити винос. Перший спосіб дає можливість зробити розширення по плиті. Воно проходить поетапно і виглядає наступним чином:

спочатку стару плиту додатково підсилюють смугами з металу;
далі демонтують перила або парапет, тому що нові будуть знаходитися вже на більшій відстані від стіни;
наступним пунктом збільшують плиту-каркас, встановлюючи по периметру спеціальні металеві конструкції – швелери. Відстань, на якому знаходяться швелери від плити, і буде тим відстанню, на яке здійснюється винесення;
монтують новий парапет;
виносної ділянку проклепивают обраним матеріалом;
виробляють обробку і обшивку підлоги і парапету;
встановлюють каркас для скління;
виробляють скління і укладку покрівлі;
проводять остаточну обробку.

Другий спосіб передбачає розширення по підвіконню. Корисна площа підлоги при такому методі залишається колишньою. Але зате з’являється додатковий простір на рівні підвіконня. Винос по підвіконню здійснюється наступним чином:

з парапету знімають стару обшивку, готують його до роботи;
наварюють каркас або на торець плити, або до парапету кріплять спеціальні кронштейни;
на підготовлену основу наварюють зовнішній контур, здійснюючи розширення і винос балкона за межі підвіконня;
парапет обробляють заново, утеплюють, склять;
проводиться фінальна обробка всередині балкона.

І той, і інший зазначені способи вимагають наявності спеціальних знань, проведення розрахунків, складання креслень і проектів. Щоб зробити виносної балкон в Києві, потрібно звертатися до професіоналів.

Наша компанія зробить для вас винос балкона по будь-якої технології. Ціну на балкон з виносом в Києві уточнюйте у наших фахівців по телефону.