Балкон з дахом

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Купуючи квартиру на самому верхньому поверсі, власник час від часу стикається з ситуацією, що балкон в ній не засклений. А це означає, що дах балкона на останньому поверсі відсутня. Така ж ситуація може трапитися в будинку, в якому спроектовано міжповерхове чергування балконів. І якщо новий господар вирішити виправити упущення і зробити скління, йому доведеться потурбуватися установкою даху в тому числі.

Типи дахів для балкона

За типом установки балконні дахи можна розділити на дві основні різновиди:
1. Дах з незалежним кріпленням. Кріпиться безпосередньо до стіни будинку, не спираючись на балконний скління або додатковий каркас. Її перевага в тому, що вона не створює ніякого навантаження на парапет або перила і може встановлюватися на балконах полегшених конструкцій. Також дах на балкон подібного роду може встановлюватися взагалі без засклення. Але вона має і свій нюанс – через відсутність додаткових точок опори витримує тільки легкі види покрівельного покриття.
2. Дах з опорою на каркас. Види каркаса можуть бути різними – або це опора для виносного балкона, на яку кріпиться також і дах. Або це опора на парапет і стіну за допомогою кріплень і стійок. Такий тип даху дуже надійний і здатний витримати будь-який вид покрівлі.

У будь-якому випадку, вибрати тип даху – це тільки одна частина завдання. Не менш важливо вибрати покрівельне покриття для неї.

Яка буває покрівля

Встановлюється на балкон дах покривається зовнішнім матеріалом в залежності від типу конструкції і побажань замовника. Види матеріалу для покрівлі бувають такі:
• Листова сталь. Сюди входить оцинковка, профільований лист (або профнастил) і ін. Характеризуються легким вагою, тому цілком можуть використовуватися для даху незалежного типу. Стійки до погодних умов і зовнішньої деформації.
• М’які матеріали, такі, як ондулін, черепиця з бітуму, різні рулонні різновиди. Їм властива підвищена шумоізоляція, але зате вони більш схильні до впливу зовнішніх факторів.
• Матеріали з високою светопропускной здатністю. Відрізняються високим ступенем прозорості. Зазвичай це полікарбонат, рідше може встановлюватися особливий різновид склопакетів.

Не залежно від того, який варіант покрівельного покриття вибирається, додатково на дах встановлюється гідро- і теплоізоляція.

Наша компанія займається установки всіх типів даху на балкон. Переконайтеся в цьому самі, просто зв’язавшись з нами по телефону.