Балкон в Хрущовці

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Будинки, звані «хрущовками», будувалися в період дефіциту житла в якості запобіжного тимчасового вирішення питання з житлоплощею. За тривалістю експлуатації вони розраховані в середньому на 25-30 років, але люди в них живуть і на сьогоднішній день. Свої квартири власники упорядковують як можуть, в тому числі і склять балкони.

Якщо ви раптом стали власником такої квартири, а балкон в ній не облаштований, то пам’ятайте, що скління балконів в хрущовці має багато нюансів. І їх доведеться враховувати в обов’язковому порядку, щоб балкон служив вам довгий час.

Нюанси балкона в хрущовці

Загальна корисна площа квартири в хрущовці дуже мала. Балкон теж не уникнув цієї долі – він невеликий, і в первісному стані являє собою просто вмонтовану в стіну плиту з тонким металевим огородженням по периметру. Перед тим як засклити балкон у хрущовці, доведеться з’ясувати наступні деталі:
1. Наскільки зношена плита-підставу. Так як будинки будувалися в основному з бетону не найвищої якості, то навіть при самій дбайливої ​​експлуатації сьогоднішній балкон в хрущовці все одно мають певну ступінь зносу. Щоб її визначити, доведеться звернутися за допомогою до фахівців, адже від ступеня залежить вид додаткового зміцнення. А зміцнювати доведеться в будь-якому випадку, тому що установка склопакетів призведе до появи додаткового навантаження, на яку балкон не розрахований. Зміцнення виробляють зазвичай арматурної сіткою або стяжкою.
2. Які стоять перила. У первинному варіанті перила встановлювалися дуже тонкі, рідкісні, виключно з метою захистити від падіння. Якщо ви купили квартиру, то попередній власник міг поміняти перила. Якщо ж цього не сталося, доведеться демонтувати старе огорожу і встановлювати новий парапет, здатний витримати навантаження від віконних конструкцій.
3. Який вид скління вибрати. Найкращим варіантом є виносні балкони в хрущовках. Цей вид скління є приварювання додаткового каркаса до плити і збільшення площі балкона на відстань від плити до каркасу. Тобто ви не лише збережете загальну корисну площу, а й розширите його.

Якщо правильно підійти до процесу, добре пропрацювати зміцнення плити і поставити новий посилений парапет, то у балкона в хрущовці скління цілком можна виконати «теплим» методом. А саме, встановити склопакети з декількома камерами для максимального збереження тепла – французький балкон в хрущовці.

Проконсультуватися з приводу скління балкона в хрущовці під ключ і замовити послугу ви можете, звернувшись в компанію «Балко» по телефону