Балкон під ключ в Києві

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Балкони під ключ в Києві

Балкони під ключ в Києві – це послуга, що з’явилася в будівельній сфері в останні роки. Являє собою комплексний підхід, при якому компанія-виконавець складає і виконує для замовника проект по ремонту з нуля / відновленню / реставрації і т.д. лоджії або балкона. У класичній схемі проект включає в себе:

підготовку;
скління;
обробку;
утеплення при необхідності;
косметичний ремонт;
інші дії за індивідуальним замовленням.

При цьому компанія цілком бере на себе виконання всіх видів робіт, прописаних у проекті, замовник тільки приймає готову роботу.

Переваги замовлення балкона під ключ
Послуга «балкон під ключ» після своєї появи стала вельми затребуваною. І це обгрунтовано, адже при такому підході власник приміщення:

Спокійно делегує всі роботи команді професіоналів.
Чи не дбає і не витрачає час на покупку матеріалів – ця послуга входить в комплекс робіт;
Чи не витрачає час на контролювання ходу робіт, приймає вже підсумковий результат.

У підсумку, поки господар будинку або квартири спокійно займається своїми справами, йому швидко і якісно відремонтують балкон з урахуванням всіх вимог і побажань. Ціна балкона під ключ в Києві варіюється в залежності від якості і кількості матеріалів, а також вартості послуг компанії, що займається ремонтом.

етапи робіт
Варто розуміти, що послуга комплексного ремонту включає в себе досить широкий перелік робіт. Сюди входять:

Підготовка балкона – демонтаж непотрібних конструкцій, повна зачистка місткості від сміття, непотрібних деталей і т.д.
Зміцнення плити-підстави. Так як більшість замовників хочуть мати повноцінне житлове приміщення, то краще ставити багатокамерні пластикові вікна, що зберігають тепло. Але в старих, які потребують реставрації будинках балкони не пристосовані витримувати додатковий вага, як і балкони полегшених конструкцій. Тому попередньо проводиться зміцнення плити і балкона по периметру.
Скління балкона під ключ також входить в комплекс робіт.
Утеплення балкона, внутрішня і / або зовнішня обшивка. Обшивка з зовнішньої сторони захищає балкон від зовнішніх впливів, робить балкон естетично привабливим. Обшивка всередині робиться для додаткового утеплення.
Фінальним штрихом відбувається косметична обробка балкона і підготовка його для комфортного проведення часу.

Наша компанія здійснює комплексні роботи по ремонту балкона! Вартість балкона під ключ ви можете дізнатися у наших менеджерів, зв’язавшись по телефону