Звукоізоляція пластикових вікон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Необхідно відзначити, що сучасна історія щодо пластикових вікон знаходиться в омані щодо того, що зараз вікна мають ізоляцій, найкращою, безпідставні. На практиці суб’єктивні відчуття після встановлення пластикових вікон краще: зниження рівня шуму. Спочатку це відбувається, так як змінені зношені, старі вікна, можливо, і без ущільнювачів.

Звукоізоляція пластикових вікон

Крім цього, палітурки і коробка, безумовно, вимагають особливих заходів з ущільнення, але займають вони набагато меншу площу, якщо порівнювати зі склом. Конструкція більш жорстка, з цієї причини з гасінням звукових коливань справляється краще.

Модні, заповнені різними інертними газами, склопакети теж не ефективні, як намагаються нам довести виробники. Насправді, через менший повітряного проміжку зростання звукоізоляції в залежності від характеристик склопакета трапляється набагато пізніше. Хоч додаткові заходи по утворенню перешкод для шуму і зниження ефекту резонансу працюють дійсно, так як їх використання все ж доречно.

Таким чином, звукоізоляція вікна залежить від трійки основних чинників: герметичності притвору, величини повітряного проміжку і товщини скла. Заповнення інертними газами використовуються, перш за все, для поліпшеної теплоізоляції, але практично не збільшує звукоізоляцію. Точно також застосування спеціальної плівки дає малий ефект, який часто надає нижче заявленого, тому що збільшення трапляється за рахунок демпфірування, а жорсткість і вагу скла залишаються такими ж. Зате застосування вентиляції з глушником-клапаном і герметичність притвору дають помітні результати.

При створенні звукоізоляції cвeтooграждaющіх конструкцій потрібно позбудеться ефекту резонансу, домогтися цього можна застосуванням скла різної товщини, і відсутністю поруч з конструкціями рами повітряних порожнин.

На даний момент головним джерелом є суспільний транспорт, з домінуванням легкових авто. Їх стало набагато більше, тому еталонні норми і змінилися, тому деякі виробники стали спекулювати підвищенням показників. Вони, правда, все ж є, якщо з усією відповідальністю ставитися до санітарних звуковим нормам.

У різних квартирах різні умови шуму, і вікна знижують рівень шуму, проте не забезпечувати повну відсутність стороннього шуму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *