Зовнішнє оздоблення балконів

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Безсумнівно, що обробка балконів, досить-таки відповідальний і важливий етап в ремонті. Саме після його закінчення лоджія або ж балкон знаходять привабливий, а також «обжитий» вид. Ділиться обробка на пару видів – це внутрішня обробка балкона і зовнішня обшивка. У нашій сьогоднішній статті ми детально поговоримо про зовнішній обробці.

Отже, обшивка балкона або лоджії з зовнішнього боку – це досить затребувана міська послуга. Розглянутий факт в більшій мірі обумовлюється тим, що безліч міських будинків нашої держави будувалися давно. З цієї причини і фасади їх вже не мають можливості, як раніше порадувати око, ось і з’являється необхідність удосконалити їх зовнішній вигляд за рахунок своїх власних зусиль, так як особливої ​​надії на ЖЕКи в наш час немає.

З іншого боку, досить-таки багато балконів проектувалося з металевим парапетом, а він абсолютно не приховує нижню балконні частина від дощу і вітру, відповідно, на подібних балконах простим склінням просто не обійтися.

Існує кілька видів обробки.

Найбільш поширеними є обшивка за допомогою профнастилу, сайдингу або пластикової вагонки. Всі ці матеріали мають свої мінусами і перевагами. Наприклад, обшивка профнасталом, хоч і зручна (всі її роботи виконуються швидко), але в своїй експлуатації має безліч недоліків. Основною перевагою пластикової вагонки є її невисока вартість, однак, при цьому основний мінус – невеликий термін безвідмовної роботи (всього лише чотири-п’ять років). Ми, виходячи з усього цього, радимо зовнішню обробку виробляти саме сайдингом. У цьому матеріалі чудово поєднуються і чудові експлуатаційні характеристики, і довговічність, і невисока вартість.

Зовнішня обшивка балконів призначається для забезпечення захисту виносних несучих конструкцій і утеплювача від впливу: вітру, сонця, води і так далі. З огляду на, що зовнішня обробка балкона схильна до впливу такого агресивного середовища: Необхідно максимально обдумано підходити до визначення матеріалу для зовнішньої балконних обшивки. Необхідно додати, що це ж стосується і обшивки будинків, побутівок, кіосків та інших об’єктів. Крім цього неправильна послідовність операцій монтажу має можливість за собою спричинити додаткові фінансові та часові витрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *