Засклення балконів – надійний спосіб їх утеплення

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Зараз засклення балконів з використанням металопластикових конструкцій є відмінним способом додати до загальної площі квартири ще одне комфортне та облаштоване, а найголовніше – тепле приміщення, в якому можна спокійно працювати або відпочивати. Сучасні профільні ПВХ системи є багатокамерними і здатні забезпечити відмінну теплоізоляцію, і, звичайно ж, сучасний презентабельний зовнішній вигляд самого балкона. Що стосується показників міцності, а також надійності і довговічності у таких остеклений, то вони вищі, ніж у їх полегшених аналогів.

Засклення балконів. Переваги.

Системи мають відмінні показники теплоізоляції, що дозволяє при бажанні зробити засклений таким чином балкон гідним продовженням всієї квартири. У склінні балкона з метою утеплення важливо проконтролювати, щоб віконні склопакети були правильно обрані і обов’язково були енергозберігаючими.

Існують кілька різних систем скління балконів, але в основному вони класифікуються на такі основні типи, як холодну (алюмінієве), і тепле (металопластикове). У свою чергу засклення балконів з використанням металопластикових конструкцій також ділиться на види: розсувне або поворотно-відкидне, тобто зі звичайними стулками. У випадку з розсувним склінням балконів металопластику, стулки, звичайно ж, не заважають і не заповнюють собою і без того вузький простір балкона. Але мінусом цієї системи якраз і є втрата тепла, адже щіткові механізми ковзання стулок не зможуть забезпечити достатньо повної герметичності для утеплення. До того ж таким стулок необхідно приділяти більше уваги щодо догляду за ними і чищення.

Існує і більш повноцінна і тепла система зі скління балконів з використанням металопластикового ПВХ – профілю. Для досягнення більшого ефекту утеплення, якщо за рахунок балкона планується продовження площі квартири, рекомендують використовувати звичайну систему поворотно-відкидних стулок. У разі її використання виходить тепле, презентабельне і довговічне скління балкона, на яке дається гарантія тривалої служби.

Балкон, після такого його утеплення, перестає бути складом старих непотрібних або тимчасово невикористовуваних речей, і стає невеликій затишній і теплій кімнатою. Там можна навіть встановити комп’ютер, або ігрову приставку, або велотренажер. Таким чином, засклення балконів металопластику дозволяє домогтися значного утеплення приміщення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *