Загальні вимоги до скління балконів

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Зараз скління лоджій і балконів з використанням вікон із ПВХ отримали досить широке поширення. Люди приходять до вирішення склити свої балкони і лоджії з найрізноманітніших причин. Найголовнішою з них є можливість таким чином збільшити квадратні метри своєї квартири, так розширивши свій житловий простір за рахунок додавання до нього ще й площі балкона.

На сучасному етапі будівельна галузь досягла рівня, що дозволяє забезпечити для цього повний спектр необхідних умов. Але до такого типу остеклений і вимоги пред’являються особливі, тому що найімовірніше планується підтримувати на балконі певну, відповідну для приміщення, температуру. Саме з цієї причини даний різновид скління називають ще і теплим склінням. У разі, якщо поставлена ​​мета звичайного закриття віконного отвору, фахівці рекомендують використання скління за допомогою алюмінієвого профілю.

Профіль з ПВХ

Він має ряд позитивних характеристик, які роблять саме його придатним для виконання скління балконів і лоджій. Серед них однією з найактуальніших в даному випадку є його висока теплоізоляція. Серед вікон з ПВХ профілем можна підібрати саме ті вікна, які мають відповідні склопакети.

Вікна з металопластику забезпечують високу шумоізоляцію. Це буде особливо важливим, якщо вирішено в подальшому засклену площу балкона, або лоджії використовувати у вигляді житлової площі. ПВХ вікна мають високу міцність і стійкістю до навантажень, створюваним сильними поривами вітру. Як правило, при склінні балкона, площа робіт досить велика, відповідно і тиск, що створюється вітром, на склити поверхню буде дуже сильним. Всі ці експлуатаційні навантаження і формують основні вимоги до скління балконів і лоджій. ПВХ – вікна, як ніякі інші, відповідають їм в повній мірі.

Зазначені експлуатаційні навантаження слід враховувати ще на етапі, коли відбувається підбір пластикових вікон. В іншому випадку, заявлена ​​постачальником і очікувана споживачем довговічність вікон може абсолютно не відповідати очікуванням. До того ж це, крім усього іншого, ще й гарантія особистої безпеки споживача.

Крім усього вище зазначеному вікна ПВХ відповідають теплотехнічним і іншим характеристикам навколишнього простору. Справа в тому, що при проектуванні будь-якої квартири ні балкон або лоджія не розраховувалися на те, щоб зберігати в приміщенні температуру і тишу, Тому дуже важливо підходити до вирішення цього питання комплексно. Тому що можна добре, наприклад, засклити весь віконний проріз, але основні втрати тепла в результаті будуть здійснюватися через стіни.

Сучасним склінням балконів можна вирішити і ці питання за допомогою комплексної обробки балконів і лоджій. Зараз можна не тільки склити балкон, але також надати всьому балконного простору саме той зовнішній вигляд, який хотілося б. Це, наприклад, процедура вирівнювання, а також настилу підлог, обшивання стін і стель, зміцнення бортиків, будівництво дахів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *