Як зробити з балкона кімнати

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

У наш час балкони стали корисною і невід’ємною частиною квартири, а колись вони служили всього лише декоративною частиною будинку. Деякі балкони використовують в якості комори, а деякі для розширення кімнат, кухонь. Якщо це невеликий простір грамотно організувати, використовуючи декоративні деталі, то воно стане затишною повноцінною кімнатою, тому багато на сьогоднішній день цікавляться, як зробити з балкона красиве і корисне приміщення.

Як зробити з балкона кімнату?

Навіть дуже маленький балкон чудово підійде для створення невеликого квіткового саду. Якщо розмір балкона дозволяє, розмістити свої улюблені рослини можна на квіткових підставках або стелажах.

Якщо ви вирішили з балкона зробити повноцінну кімнату, то майте на увазі, що знадобиться багато витрат і зусиль. Для цього гарненько продумайте, як забезпечити потрібний рівень шумо- і теплоізоляції, захист від пилу і опадів, вибрати для обробки необхідні матеріали.

Щоб вийшла повноцінна кімната, для початку необхідно зміцнити конструкцію балкона і склити його пластиковими вікнами, дерев’яними або алюмінієвим профілем.

Балкон при бажанні можна розширити, якщо зробити винос підвіконня на 20-30 см, але ця робота вимагає узгоджень з вашими сусідами і комунальними службами. Крім скління, на стелі і на підлозі потрібно прокласти утеплювач, зробити гідро- і пароізоляцію, обшити стелю і стіни. Для стелі і стін знадобляться мінераловатні плити, а для підлоги – жорсткий утеплювач. Гідроізолятором, як правило, служить мастика або руберойд. Роль пароізолятора виконає поліетилен або фольга. Врахуйте, що на балкон опалювальні труби виносити заборонено, тому продумайте інші варіанти обігріву.

Завдяки обробці балкон набуде завершеного і красивий вид. Якщо ви виконаєте скління пластиковими вікнами, то при виборі матеріалів для обробки обмежень не буде ніяких. При використанні алюмінієвого профілю для скління використовуйте матеріали тільки вологостійкі. Можливе застосування пластикової та дерев’яної вагонки, стінових пластикових панелей і вологостійкого гіпсокартону. Коли використовується вологостійкий гіпсокартон, стіни балкона нічим не будуть відрізнятися від стін в інших кімнатах вашої квартири.

Якщо ви якісно засклити, утеплите і зробите обробку, то ваш балкон стане повноцінним житловим приміщенням, в якому можна організувати кабінет, вітальню, їдальню, спальню або навіть кухню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *